Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kinek milyen tapasztalatai...

Kinek milyen tapasztalatai vannak a társkereső oldalakkal/appokkal?

Figyelt kérdés

Azt fontolgatom, hogy kipróbálom, de kíváncsi vagyok arra, hogy másoknak milyen tapasztalai vannak.

Kaptatok hosszú távú kapcsolatot? Vagy csak egyéjszakásra hajtanak az emberek? Mit gondoltok mennyire biztonságos, esetleg történt veletek olyan dolog ami megijesztett?

Minden tapasztalatra, véleményre kíváncsi vagyok.



2021. nov. 12. 20:31
1 2
 1/18 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne. Én a randivonal kipróbálásán gondolkozok.
2021. nov. 12. 20:38
 2/18 anonim válasza:
Nem értem esküszöm...Én még akkor is bepasiztam, amikor nem is azért regisztráltam be, hogy ismerkedjek, se szöveg, se kép, smemi nem volt fent. A mai fiataloknak mi olyan rohadt nehéz az ismerkedésben? Amikor úgyis akkora egójuk van, mint ide Lacháza. Vagy mégse? Haha...
2021. nov. 12. 20:53
 3/18 anonim válasza:
Ez egyszerű, ha jól nézel ki összejön amit szeretnél, ha nem, hát akkor csak leépít.
2021. nov. 12. 20:53
 4/18 Mathus válasza:

a kérdésre: hosszú távú nem úgy lesz egy kapcsolat, hogy azt KERESEL, hanem ha már legalább egy éve együtt vagy valakivel, akkortól hívhatod hosszú távú kapcsolatnak.

a társkeresők közül ami ingyenes az a szivkuldi(pont)hu, akiket ott találsz, kb. az a "felhozatal" másutt is. vagy a randochat alkalmazás, de ott főleg 25 alattiak vannak. első próbálkozásra ez a kettő elég.

2021. nov. 12. 20:57
 5/18 anonim válasza:
Nekem férfiként elég rosszak a tapasztalataim. Pl. a Facebook társkeresőn bejelöltem egy rakás lányt, egy jelölt vissza (ráadásul egyre több a kamuprofil). Badoo-n kb. ketten jelöltek vissza, mindkettőnek írtam, egyikük sem válaszolt, ráadásul az egyikről kiderült, hogy afféle onlyfansos ribi. (Egyébként leginkább a kórosan kövérek meg a lepukkant putrisok szoktak megnézni engem, nem egyszer volt márpl. olyan, hogy jött az értesítést, hogy "X. Y. igennel szavazott rád", aztán mikor rákattintottam az adatlapjára, akkor a profilképen csak egy fej volt, de az is akkora, hogy betöltötte az egész képet.) A csajokespasik tiszta kamu, ott állandóan jöttek az üzenetek, hogy beszélgetni akarnak velem, de rájöttem, hogy jó eséllyel csak chatbotokkal tudnék kommunikálni. A randivonalon szintén megjelöltem pár lányt, egy visszajelölt, ő még reagált is az első levelemre, de a másodikra már nem, pedig semmi sértőt nem írtam. Szóval én nem igazán látom értelmét a társkeresős ismerkedésnek. És mindezt úgy, hogy egyáltalán nem elérhetetlen topmodellekkel próbáltam beszélgetni.
2021. nov. 12. 21:11
 6/18 anonim válasza:

#2 csajkent baromi konnyu, jonnek az uzik azt csa, mar csak valogatni kell :D sot olya n a kereslet-kinalat hogy akarhogy nezel ki, akkor is lesz legalabb 2-3 akivel kavarhatsz


Ferfiaknal azert nem igy megy

2021. nov. 12. 23:09
 7/18 anonim válasza:
#4 de, keresni kell, mert nem mindenki akár hosszú távú kapcsolatot, és valahogy szűrni kell.
2021. nov. 12. 23:20
 8/18 Mathus válasza:

#6: igazad van, valóban nőhiány van, ez nem csak érzetre van így, és ez 20 éve még nem így volt: [link]

#7: nem láttam még olyan társkereső hirdetést, ahol ne hosszútávú kapcsolatra ajánlgatta volna magát a user.

2021. nov. 12. 23:30
 9/18 anonim válasza:
#8 engem állandóan megtalálnak olyanok, akik csak alkalmit keresnek
2021. nov. 12. 23:44
 10/18 Gymnospermatophyta válasza:

Engem Badoo-n kedvelgetnek, főleg "régebben" kedvelt több szépnek mondható lány is ott. Persze nekik meg olyan volt a stílusuk, hogy kapcsolatra inkább nem. :) Nem jöttünk volna ki jól.

Tinderen szintén volt pár kedvelésem. Most jobban és komolyabban ráálltam, de nem akar szembe jönni az igazi. :) Egy-két kedvelés van, de nem annyi, mint az ez előtti profilnál volt (nevet változtattam), érdekes:D Viszont aki szereti az ázsiaiakat jó hír, hogy Dél-Kelet Ázsiában összeszedtem 120+ szívet. :P Biztos az egzoktikum.

Szóval mivel ritkán húzok jobbra úgy bárkit is komolyabban (külföldiek közül volt 1-2 teszt, úgy is messze vannak, volt párral match), nem tudom mennyire releváns a véleményem. Mindenkit nem húzok jobbra, mint egyesek. Sőt. De szerintem simán bele lehet itt futni olyan lányba, akivellehet valami. Mert használják. Nem úgy, mint az FB-társkeresőt, ahol mindig kipörgetem az embereket és senki nincs vagy hát kevesen. Állandóan azzal b_sztat, hogy a többiek nem látják a profilom, mert nincs kitöltve, holott ki van töltve... :D Egyébként jó lenne benne az nagyon, hogy tudsz írni akár képre reflektálva bármikor, párba állás nélkül. Tindernél is megtudod ezt, de csak platinum fokozaton.

2021. nov. 13. 04:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!