Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kinek milyen tapasztalatai...

Kinek milyen tapasztalatai vannak a társkereső oldalakkal/appokkal?

Figyelt kérdés

Azt fontolgatom, hogy kipróbálom, de kíváncsi vagyok arra, hogy másoknak milyen tapasztalai vannak.

Kaptatok hosszú távú kapcsolatot? Vagy csak egyéjszakásra hajtanak az emberek? Mit gondoltok mennyire biztonságos, esetleg történt veletek olyan dolog ami megijesztett?

Minden tapasztalatra, véleményre kíváncsi vagyok.



2021. nov. 12. 20:31
1 2
 11/18 anonim válasza:
#10: Szerintem azok az ázsiai csajok is csak kamuk, esetleg pénzt akarnak, vagy azt gondolják, hogy feleségül mehetnek egy nyugatihoz a jobb élet reményében. Azt mondjuk hülyeségnek tartom, hogy pl. a Facebook társkeresőjén bárki írhat a másik képei alá, mert szerintem ez csak még inkább elkapatja a nőket és a jobb külsejű férfiakat. Ugyanis a férfiak nyilván a csajok képei alatt fognak nyáladzani, a csajok meg max. a "jópasik" profilján (mert ugye a nők nagy része azt mondja, hogy na, ő aztán nem fog kezdeményezni, és legfeljebb csak a csúcsszuper pasik képei alatt lihegnek). Nekem az lenne az alapelvem, hogy ha érdeklek egy nőt, akkor legalább annyit tegyen már meg, hogy visszaszívez, vagy valami, pl. Badoo-n is minek írogassak boldog-boldogtalannak.
2021. nov. 13. 09:44
 12/18 A kérdező kommentje:

wow, ezek a válaszok nem túl biztatóak. :D

valakinek nincs pozitiv tapasztalata?

2021. nov. 13. 17:06
 13/18 Gymnospermatophyta válasza:
11: A leírásokból nem gondolom kamunak, az ált. ordítani szokott a képekről is. Inkább az, hogy európai vagyok és ez különlegesnek számít ott. Szerintem csak ennyi lehet. Egyikkel dumáltam pár szót instán, ezért sem gondolom fake-nek. :)
2021. nov. 13. 18:02
 14/18 Gymnospermatophyta válasza:
12: Nekem azért nincs, mert ritka, aki tetszik. Mármint komolyabb pozitív. Amúgy az, hogy jobbra húznak, szíveznek stb. is pozitív. :) Van olyan ismerősöm, akinek számomra átlagosabb lányok jönnek be, ő többel is tudott beszélgetni tinderen és alakul is neki valami. Úgyhogy simán találhatsz valakit. Jó képek kellenek, nem gagyi leírás (már ha adsz hozzá). Egy próbát megér. :)
2021. nov. 13. 18:04
 15/18 anonim válasza:

Randivonalon fénykép nélkül is jöttek az üzenetek, képpel még több. Kb90% kapásból vacsira hívott, további esti programmal 😉

Badoo jobb volt, kulturáltabb, ott volt 2-3 randi.

Tindert nem próbáltam

Fb társkeresőn szembejött a főnököm 😁

2021. nov. 14. 14:19
 16/18 anonim válasza:

Tegyél fel valami jó képet. Tindernél 95%-ban dagadtak és a reménytelenül csúfak fognak jobbra húzni, abból az 5%-ból kell gazdálkodni. A képeiden múlik hogy az az 5% az csak 3 ember vagy 30. Hajrá!


Ja és ez csak a férfiakra vonatkozik, ha lány vagy akkor elég a kisujjadról kitenni képet, azonnal 100 lájk.

2021. nov. 14. 18:17
 17/18 anonim válasza:

Csajként azért rossz,mert rengeteg a bunkó "szia d*gunk? típusú pasi és szinte mind kizárólag egyéjszakást keres.

Pasiként meg azért mert egyrészt óriási a "konkurencia" és ha csak nem nézel ki rohadt jól,vagy nincs 120 milliós ház a háttérben X5-össel (előny ha mindkettő igaz rád)nagyon béna csajokkal fogsz párba állni,amúgy meg max átlagosokkal, mert a legtöbb fullos p*na vagy kamuprofil,vagy az instáját népszerűsíti,de persze ki lehet fogni normálisakat is a felhasználási évek alatt,főleg ha vidéki kisvárosi vagy ahol elsősorban nem a pénz,meg a veretés dominál,mert mások a szociális körülmények mint mondjuk Pesten...

A netes ismerkedés szerintem nem nagyon fog beérni a közeljövőben,még mindig inkább élőbe kell,de még a face is előremutatóbb mint mondjuk a Tinder,ott azért sok normális diszkrétebb lány van,akire rá lehet írni,viszont az meg ugye nem erre lett kitalálva...Próba szerencse

2021. nov. 15. 18:43
 18/18 anonim válasza:
Én éppen tegnap röhögtem egy jót magamban. Jött egy értesítés Badoo-n, hogy X. Y. csevegni szeretne velem, és láttam, hogy ott volt a csaj képe azok között, akik az "Emberek a közelből" szekció vagy mifene révén láttak engem. Rámentem az adatlapjára, a csinos, talán vagy 25 éves nőről kiderült, hogy kétgyerekes anyuka. Írtam neki egy üzenetet, hogy hogyan bukkantam rá, és hogy szívesen beszélgetnék vele, ha ő is úgy gondolja. Erre még csak nem is reagált, csak egy rendszerüzenet jött, hogy "X. Y. nem akar veled csevegni, de keress mást, blablabla". Gondoltam, ha nem, hát nem, úgyhogy letiltottam a p...ba, ha még annyira sem voltam jó, hogy egy normális hangvételű üzenetre személyesen annyit írjon vissza, hogy "bocs, de nem", pedig éppen online volt. Én senkinek sem fogok könyörögni, pedig nem hiszem, hogy egy kétgyerekes anyuka olyan nagyon válogathatna, ráadásul normálisan is indítottam. De persze a férfiaknak vannak a csillagos egekben az igényeik...
2021. nov. 15. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!