Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Esélytelen ilyen fizetéssel...

Esélytelen ilyen fizetéssel párt találnom? 26/F

Figyelt kérdés
Pályakezdő gimnáziumi tanár vagyok, nettó 145 ezres fizetéssel. A nők ahogy meghallják, hogy tanár, máris menekülnek. Értem én, hogy arra vágynak, hogy gazdag pasijuk legyen, de tényleg nem jó senkinek egy tisztességesen dolgozó, lelkiismeretes, egy idegennyelven beszélő, gyerekekhez is értő férfi?

2021. nov. 14. 15:38
1 2 3 4 5
 41/42 anonim válasza:

19 évesen érettségivel 300 ezret kapok egy gyárban 3 műszakban 8 órában könnyű fizikai munka

26 évesen lehetett volna annyi eszed hogy ha már szeretsz tanulni akkor informatikusnak vagy mérnöknek tanulsz

145 ezer hideg vízre nem elég

2021. dec. 25. 10:35
 42/42 anonim válasza:
Ha annyira intelligens vagy kereshetnél olyan munkát amit meg is fizetnek és két legyet ütnél egy csapásra! Nekem csak érettségim van, de mégis átlag 500 ezret keresek havonta!
2022. jan. 17. 16:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!