Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Esélytelen ilyen fizetéssel...

Esélytelen ilyen fizetéssel párt találnom? 26/F

Figyelt kérdés
Pályakezdő gimnáziumi tanár vagyok, nettó 145 ezres fizetéssel. A nők ahogy meghallják, hogy tanár, máris menekülnek. Értem én, hogy arra vágynak, hogy gazdag pasijuk legyen, de tényleg nem jó senkinek egy tisztességesen dolgozó, lelkiismeretes, egy idegennyelven beszélő, gyerekekhez is értő férfi?

2021. nov. 14. 15:38
1 2 3 4 5
 11/42 anonim válasza:
8as en speciel jogsit és autót sem várok el a páromtol, nyilván megkonnyitene az életünket de nem sos.
2021. nov. 14. 17:10
 12/42 anonim válasza:
Adj le az igényeidből és egyből lesz csajod! Ja, hogy neked gyönyörű kell akivel lehet vagánykodni a haverok előtt? Akkor fizesd meg ;) Ennyi!
2021. nov. 14. 17:40
 13/42 anonim válasza:
Még a ronda nők is válogatnak sajnos szinte az összes. Minél jobb férfit akarnak, amíg van jobb mint a kérdező addig nem fog kelleni még csúnya kövérnek se. Max ha apa kell aki majd neveli a kölykeit.
2021. nov. 14. 17:53
 14/42 anonim válasza:
Micsoda közhely áradat. :D
2021. nov. 14. 18:44
 15/42 anonim válasza:
Attól hogy valami közhely még lehet igaz kedves #14.
2021. nov. 14. 19:05
 16/42 anonim válasza:
Végül is könnyebb a kevesebb keresetre fogni, hogy nincs sikere valakinek a nőknél...
2021. nov. 14. 19:43
 17/42 anonim válasza:
Sosem érdekelne, hogy a párom mennyivel keres többet vagy kevesebbet.
2021. nov. 15. 10:07
 18/42 anonim válasza:
Kövezzetek meg, de engem érdekel a leendő párom keresete. Nem azt mondom, hogy első randira jövedelemigazolással kell jönnie, de igenis fontos, már csak azért is, mert ez nem egy olyan dolog, ami ellen ne lehetne tenni. Az én szakmám sem fizet jól, ezért kihasználom, hogy tudok angolul és magánórákat tartok, hétvégente recepciós vagyok 4 órában egy konditeremben, ősszel eljárok pénzért szüretelni és még sorolhatnám. Legjobb barátnőm tanárnő, nyáron 1,5 hónapra ki szokott járni Ausztriába egy szállodába dolgozni. Használd ki a tudásodat, keress vele pénzt és akkor nem lesz ez probléma a társkeresésben sem.
2021. nov. 15. 12:34
 19/42 anonim válasza:
Te legalább föl mered vállalni a véleményedet #18-as. Kapnál is egy zöld pacsit ha lehetne pontozni. Az meg külön frankó hogy szorgalmas vagy és tudatosan éled az életed, nem csak úgy elvagy, aztán majd lesz valami. Ezek alapján szerintem teljesen jogosan támasztasz elvárásokat a másik fél felé. Ezzel nekem semmi bajom nincs. Engem az irritál amikor itt is például rám írnak egy kérdés kapcsán, elkezdődik valami beszélgetés, de már egyből azt látom hogy a nő máris arra kívácsi hogy mit tudnék én neki nyújtani(véletlenül sem arra hogy ki vagyok én, mi van bennem) i. Teszteltem ezt már néhányszor úgy hogy szándékosan nem terítettem ki a jobb lapjaimat, mert kíváncsi voltam hogy mi is a mérce. Hát miután arra jutottak hogy nem ütöm meg a szintet úgy tűntek el mint szamár a ködben, hiába voltak 20-30 mondatos, amúgy értelmes üzenetváltásaink. Leszarom amúgy az egészet mert amúgy sem hiszek abban hogy itt találok ideális feleségjelöltet, én nem is szoktam ráírkálni senkire. Csak ha megdobnak egy-egy üzenettel azoknak szoktam válaszolni ha nem tűnik retardáltnak az illető. Ez is egy tapasztalat amiből aztán le lehet vonni a tanulságokat.
2021. nov. 15. 16:15
 20/42 anonim válasza:
Én lány vagyok, de én így gondolom, hogy a nők is mehetnek nyugodtan dolgozni, keressenek akkor ők többet. Persze, kényelmes, ha a párod nagyon jól keres , de csak ezért menekülni... szánalmas.
2021. nov. 15. 18:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!