Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Esélytelen ilyen fizetéssel...

Esélytelen ilyen fizetéssel párt találnom? 26/F

Figyelt kérdés
Pályakezdő gimnáziumi tanár vagyok, nettó 145 ezres fizetéssel. A nők ahogy meghallják, hogy tanár, máris menekülnek. Értem én, hogy arra vágynak, hogy gazdag pasijuk legyen, de tényleg nem jó senkinek egy tisztességesen dolgozó, lelkiismeretes, egy idegennyelven beszélő, gyerekekhez is értő férfi?

2021. nov. 14. 15:38
1 2 3 4 5
 31/42 anonim válasza:

Én 25 éves no vagyok.

Tanár ferfiakkal soha nem állnék szóba.

Egy férfi keressen jol és tudjon gondoskodni egy norol ha gondban van.

2021. nov. 17. 18:46
 32/42 anonim válasza:
Úgy vagy te nő, ahogy a lámpaoszlop. :D
2021. nov. 17. 19:01
 33/42 anonim válasza:

Férfiként nekem olyan nő nem kéne, aki tanár. Pont a fizetése miatt. Szóval ez fordítva is működik. Magam mellé olyan nőt tudok elképzelni, akinek a fizetése hasonló, mint az enyém. Eltartani senkit nem akarok.


Remélem, ezért nem haragudnak meg a nők! Én pont hogy egyenlőségpárti vagyok!

2021. nov. 18. 10:28
 34/42 anonim válasza:

Azért mert a tanárok jó nagy balekok. Hagyják, hogy hülyét csináljanak belőlük. Sőt mégy egymást is fúrják néhány ezer forint plusz pénzért. Röhej az egész bagázs, szánalmas szolgalelkű népség. Normális helyen ha hülyére veszik a munkavállalókat, összefognak a dolgozók és szétszívatják a munkaadót. Ha az építési vállalkozó nem fizeti ki a segédmunkásokat másnap már nem lesz aki dolgozik.

#29 A tüntinek meg kb. semmi értelme. Az nagyjából annyit ér mint a melegfelvonulás. Elintézik annyival, hogy néhány pénzéhes, anyagias, magát pedagógusnak nevező senkiházi már megint kint hőzöng. Ha a szülők egy-két hétig nem tudnának mit kezdeni a gyerekeikkel iskolaidőben, akkor azért lenne nyomás a döntéshozókon.

2021. nov. 18. 12:28
 35/42 anonim válasza:

#34-es válaszólónak igaza van, én is így látom.

De miért nem tudok felpontozni/lepontozni ennél a kérdésnél?

2021. nov. 18. 12:35
 36/42 A kérdező kommentje:

"De miért nem tudok felpontozni/lepontozni ennél a kérdésnél?"


Ez engem is érdekelne :D

2021. nov. 18. 18:36
 37/42 anonim válasza:
Azért mert az Ismerkedés/ társkeresés rovatba lett téve. Ott meg általában mi a rákot pontozzon a nagyérdemű? Ez a rovat nem az élet nagy kérdéseinek megválaszolására lett kitalálva hanem arra hogy szerencsétlen, ronda lúzerek keressenek maguknak szerencsétlen, lúzer, ronda társat. Meg az inceleknek jó még hogy jókat derülhessenek mások szánalmas, béna próbálkozásain, meg trollkodhassanak amitől egy kicsit jobban érzik magukat. Ennyi, kérdésetek ezzel megválaszolva, nyomhatjátok a képzeletbeli zöldet.
2021. nov. 18. 18:58
 38/42 anonim válasza:

31

Egy férfinek mért kellene eltartania egy nőt? A nőnek sem fog leesni a karikagyűrű az ujjáról ha elmegy dolgozni és 3 évig sem kötelező ám otthon maradni a gyerekkel. Ez csak itt, Magyarországon divat. A legtöbb országban fél év, max 1 évig vannak otthon.

Ha férfi lennék, nem tartanék el egy nőt, még akkor sem ha megtehetném.


29/N

2021. nov. 20. 23:44
 39/42 anonim válasza:
Nem feltétlenül kell egy nőt eltartani, bár vannak nők akik ezt várják egy férfitól. Az viszont tény, hogy a csóró férfiak általában nem túl népszerűek a nők körében, ezt kár lenne vitatni. Ilyen fizetés még egy nyári diákmunkásnak is kevés úgy gondolom. Még ha se lakbért se rezsit nem fizet a kérdező, akkor is kevesebb mint 5 ezer forintja jut egy napra. Ha például 50 ezret költ lakhatásra (ami még nagyon olcsónak tekinthető), akkor marad kb. 3100 forintja naponta. Ennyiből a kaját talán ki lehet hozni, de ha nem akar koplalni, akkor már egy új cipő megvásárlása is nehézségekbe ütközik. Szerintem nem szorul magyarázatra, hogy ez így elég kilátástalan élet, csóróság a köbön, és megértem ha egy nő nem akar ebben osztozni.
2021. nov. 21. 00:32
 40/42 anonim válasza:
Szia! Nem akarok senkit bántani, de egy érettségivel pályakezdőként többet kapok, és nem nehéz munkára. Lány vagyok. Olyannal nem állok le aki nem keres annyit mint én, mert az a minimum szint nekem. És nem azért, hogy eltartson, eltartom én magam, viszont senki mást nem vagyok hajlandó. A leírt fizetés még rád is kevés, nemhogy bármilyen lányra, vagy később közös gyerekre. A realitás, hogy menekülnek a nők, én szeretek plázázni, meg is teremtem magamnak az anyagiakat hozzá, nem mástól várom, de azért jól esne, ha egy pasi megtehetné, hogy legalább picit költsön rám. Csak annyit, hogy nőnek érezzem magam mellette. Inkább az a baj, hogy realizálódik bennük, hogy amit keresel, még magadnak sem elég, és nem fognak eltartani.
2021. nov. 21. 00:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!