Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol lehet ismerkedni olyan...

Hol lehet ismerkedni olyan lányokkal, akik az első kapcsolatukat keresik, ráadásul eléggé szépek is ?

Figyelt kérdés

Nekem olyan ötletem van, hogy sokféle társkeresőre regisztrálnék és odaírnám, hogy olyan lányt keresek, aki az első kapcsolatát keresi, ugyanis én is. Aztán további részleteket is leírnék, hogy milyen színű legyen a szeme, haja, testalkata, leírnám, hogy mit szoktam csinálni és milyen szabadidős tevékenységek érdekelnek.


(Nekem tetszenek a vékony lányok, csak nem az olyanok, akik főleg nyáron a lábukhoz tapadó lyukas és kinőtt farmernadrágban vannak és zokni nélkül a gyenge minőségű olcsó tornacipőben.)

(Ezt se ártana tisztázni velük.)


Leginkább a szőke (eredeti, nem festett) hajú, kék szemű lányok tetszenek.

Keressek orosz társkeresőt és beszélgessek angolul ?



2022. jan. 8. 22:08
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Kérdező, és Te mit tudsz nyújtani a lánynak? Csupán azért kérdezem, mert eléggé konkrét igényeid vannak...
2022. jan. 10. 04:02
 12/22 anonim válasza:
11: na igen, én is ezt akartam kérdezni mert ez általában nem egészen egyoldalú dolog
2022. jan. 10. 08:40
 13/22 A kérdező kommentje:

Hát akkor sorolom.

1.: Én is tudok nyújtani kék szemeket.

2.: Én is vékony testalkatú vagyok.

3.: Nekem sem festett a hajam.

4.: Nem szoktam lyukas farmert hordani.

5.: Nem szoktam kinőtt ruhát hordani.

6.: Nem szoktam a lábamhoz szorosan tapadó nadrágot hordani.

7.: Soha életemben nem cigiztem, szivaroztam, drogoztam.


Elégedettek vagytok a felsorolással ?

Nem igaz, hogy én nem tudok nyújtani semmit.

2022. jan. 10. 22:44
 14/22 A kérdező kommentje:
Nem szoktam zokni nélkül lenni a cipőben.
2022. jan. 10. 22:45
 15/22 A kérdező kommentje:
Nem szoktam egyszerű tornacipőt, sportcipőt hordani.
2022. jan. 10. 22:46
 16/22 A kérdező kommentje:

Ezeken kívűl még elég sok mindent tudnék nyújtani a külsőségeken kívül is.


Most pedig a feltett kérdésemre szeretnék választ kapni, de úgy látom,hogy itt csak kötözködnek a másikkal, ahelyett, hogy segítenének.

2022. jan. 10. 22:50
 17/22 anonim válasza:
Szerintem a vékony testalkat nem igazán menő az ilyen lányoknak, illetve az sem mindegy milyen magas vagy, milyen a kereseted, milyen autód van, stb...
2022. jan. 10. 23:47
 18/22 anonim válasza:
Kérdező, nem a külsőség volt a kérdés, hanem az, amire #17 is rámutatott. Az hogy milyen nadrágot hordasz, pont nem érdekli a csajokat, az sokkal inkább, hogy van-e hunorod, milyen a személyiséged.
2022. jan. 11. 04:07
 19/22 anonim válasza:
Mit tudsz nyujtani kérdésre, csupa mit nem csinálsz választ adtál.. Nem hordasz sportcipőt, micsoda nagy erény 🤭
2022. jan. 11. 15:32
 20/22 A kérdező kommentje:

Én vagyok a kérdező, erre kapok a kérdéseket. Mit tudsz nyújtani? Mit tudsz nyújtani?

Számotokra a középső ujjamat.


10-es, köszönöm válaszod.

2022. jan. 12. 06:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!