Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 25 év alatti lányok, ti mit...

25 év alatti lányok, ti mit értetek "érett férfi" alatt? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Társkeresőkön rengetegszer belefutok abba, hogy valaki "érett férfit" keres, viszont számomra nem teljesen egyértelmű ennek a jelentése.

2022. máj. 8. 23:38
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Bár én 17 vagyok, szóval nem biztosan a korosztály, ami a célközönséged lenne, de nálam pl azt jelenti, hogy megbízható, hogy biztonságban érzem magam mellette és legfőképpen hogy kompromisszumképes és nyitott arra, hogy megbeszéljük a problémákat, nem pedig megsértődik.
2022. máj. 8. 23:49
 2/25 anonim válasza:

Olyan csávót takar, aki tutira eltartja őket, de annyira még nem öreg, hogy szeretőt kelljen mellette tartani.


Legalábbis amilyen nőkkel én beszélgettem azok valahogy így értették a dolgot. :"D

2022. máj. 8. 23:49
 3/25 anonim válasza:
Akinek az örökségére nem kell évtizedeket várni.
2022. máj. 9. 00:37
 4/25 anonim válasza:

Legyen felnőtt. Nem az anyja akarok lenni, hanem a párja. Tudjon spórolni, legyen amblokk férfias, nekem az is fontos hogy férfias dolgok érdekeljék. Egy kapcsolatban azt várom, hogy ő legyen a vezető, aki a végső döntéseket meghozza. Nekem az is fontos, hogy férfias hobbija legyen, ami nem a számítógéphez köthető. Megjelenésre is sugározza azt, hogy férfi. Legyen stílusa, tudja mi áll jól neki, határozott kisugárzás.

Tudjon felelősséget vállalni az életéért. Tehát ne a körülményeket hibáztassa, hanem ismerje fel a saját részét.

2022. máj. 9. 05:47
 5/25 anonim válasza:

Aki "érett férfit" keres, két kategóriába sorolható:

- apakomplexusos, gyermekkori abúzus áldozat, aki a neurózis változatos fokán birkózik önmagával

- prosti, aki feleség címszóval átalánydíjas prosti szeretne lenni és eltartót keres

Változatos habos-babos mese körítéssel tálalják. Mindkettőtől mentsen meg az Úr!

2022. máj. 9. 08:25
 6/25 anonim válasza:
Tudd eltartani magad és legyen meg az érzelmi biztonság. Nekem nem kell a pénzed, van munkahelyem, megkeresem magamnak. Tudj felelősséget vállalni.
2022. máj. 9. 08:48
 7/25 anonim válasza:
Legyen életképes.
2022. máj. 9. 09:16
 8/25 anonim válasza:
Nálam is az érzelmi biztonság biztosítása, hogy ő legyen érzelmileg stabilabb, a "szikla" mögöttem. Talán az is benne van, hogy legyen mentálisan érett a kapcsolat továbbvitelére, házasság, gyerek, miután rendesen megismertük egymást. De az utóbbi abszolút csak személyes, mivel én vágyok ilyenekre.
2022. máj. 9. 09:55
 9/25 anonim válasza:
Nekem ide a határozottság és a céltudatosság esik főleg. Hogy tudja mit akar az életben, legyen véleménye és akarata, de azért partnerként tekintsen rám és ne alsóbbrendűként. Az anyagi és érzelmi stabilitást szintén fontos, hogy számítani lehessen rá. Eltartani engem nem kell, soha nem vártam el, meg tudom magamnak keresni a pénzem, de ahogy nem várom el, mást sem tartanék el, max ideiglenesen ha úgy hozza az élet.
2022. máj. 9. 10:04
 10/25 anonim válasza:
Aki képes felnőttként viselkedni. Felelősséget tud vállalni, rendelkezik érzelmi intelligenciával, megtalálja a helyét a világban, magabiztos, gondoskodó, tiszteletduó. + Nem a badoon, meg a tindren akar pin@t keresni, hanem inkább társat keres.
2022. máj. 9. 10:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!