Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 25 év alatti lányok, ti mit...

25 év alatti lányok, ti mit értetek "érett férfi" alatt? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Társkeresőkön rengetegszer belefutok abba, hogy valaki "érett férfit" keres, viszont számomra nem teljesen egyértelmű ennek a jelentése.

2022. máj. 8. 23:38
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
17es szép exeid lehetnek :DD hát ki tehet róla, hogy még választani sem tudsz rendesen.
2022. máj. 9. 13:57
 22/25 anonim válasza:

Én mindig azt hittem, hogy ez a kifejezés leginkább korban fejezhető ki. :D

Nálam az érett férfi, az érett korú, szóval 40-50 éves, ergo nekem biztos nem opció egy érett férfi. Az, hogy agyilag érett legyen, az meg minimum lenne bármilyen korosztályban, ha már betöltötte a 18 évet és társat keres. xD

Nekem biztos elvette volna a kedvem, ha valaki azt mondja ő aztán egy érett férfi, mert nekem ebből az jön le hogy igen, már letett vmit az asztalra, jól keres, középkorú és unalmas.

Most, hogy a férjem már 45 éves, hát igen, most már érett férfi az én olvasatomban is. :D

2022. máj. 9. 15:29
 23/25 anonim válasza:
#22 <3
2022. máj. 9. 15:32
 24/25 anonim válasza:

Én elég türelmes típus vagyok, de azért néhány dolog már nekem is kiverte a biztosítékot...


"Nekem az is fontos, hogy férfias hobbija legyen, ami nem a számítógéphez köthető."


És ha mondjuk 3D modellezés a hobbija? Vagy ha regényeket ír? Vagy ha elektronikus zenét szerez? Vagy ha mondjuk webfejlesztő, vagy programozó? Ezek egyike sem férfias, mert számítógéphez köthetők? :D


(Írja ezt valaki, aki képes leírni azt, hogy "amblokk").


"Nem a badoon, meg a tindren akar pin@t keresni, hanem inkább társat keres."


Mert a Badoon meg Tinderen csak pin@t lehet keresni, igaz?

2022. máj. 9. 17:19
 25/25 anonim válasza:

Írtak már jókat korábbi válaszokban, én is nagyjából ezeket tudom elmondani.

Egyrészt érzelmi biztonságot nyújtson, szeretném, ha tanulhatnék tőle és fejlődnék a kapcsolatunk alatt, felnézhetnék rá és nőnek érezhetném magam mellette. Legyen férfias kiállása, nincsenek konkrét kikötések, hogy nyolcvanas bicepsz meg favágó szakáll, csak legyen olyan a kisugárzása, érezzem magam fizikailag is biztonságban mellette.


Illetve legyen képes ellátni magát, ha úgy alakul tudjon megfőzni egy vacsorát, vagy ne essen kétségbe ha be kell rakni egy mosást. Én elég gondoskodó vagyok, korábbi kapcsolatomban azt rontottam el, hogy a nagy szerelem alatt mindent megcsináltam a párom helyett, hogy kedveskedjek neki, aztán ő ebbe belekényelmesedett és mindenre az lett a válasz, hogy "nem az ő dolga". Pedig nem is éltünk együtt. Most én szeretnék az lenni, akiről kicsit gondoskodnak néha.


Illetve a gondolkodásmódján is sok múlik, erre nehéz konkrét példát mondani, de a mindennapi szituációkból látszik, hogy mennyire gyerekes fejben az illető.


Ez egyébként nem korfüggő, de az én korosztályomban (20-24 évesekkel találkozom főleg) kevés olyan fiú van, akire ezek illenének. Van akire igen, hiába csak 22, de azért ritka.

2022. máj. 17. 22:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!