Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha 38 éves koromig még nem...

Ha 38 éves koromig még nem volt párkapcsolatom, ez valóban el tudja ijeszteni a másik nemet (nőket), és elméletileg esélytelenné teszi az ismerkedést?

Figyelt kérdés
Az interneten pár hete elkezdtem ismerkedni egy elsőre szimpatikusnak tűnő lánnyal, aki már a legelső válasz levele alkalmával azzal a kérdéssel támadott le, hogy hány korábbi kapcsolatom volt, és hogy ezek közül melyik kapcsolatom mennyi ideig tartott. Korainak tartottam ezt a fajta kérdést, pláne úgy, hogy még nem is ismertük egymást, de őszinte akartam lenni vele, és elmondtam neki, hogy még nem volt korábbi kapcsolatom. Majd rögtön arra kérdezett rá, hogy ugye ez nem jelenti azt, hogy még szűz is volnék, mert ugye ezt most nem gondolom komolyan. Elmondtam neki, hogy de igen, ez a helyzet, ez viszont részben az én választásom miatt van így (nem vagyok az egy éjszakás kalandok híve, és még még várom, keresem az igazit. A szex addig nyugodtan várhat, nem siettetem). Miután ezek után nem volt hajlandó többé szóba állni velem (pedig normális lánynak tűnt a képek alapján), elgondolkodtam azon, hogy vajon tényleg mindenről lekéstem-e, és hogy vajon az, hogy ilyen idős korban még nem volt korábbi kapcsolatom, tényleg ennyire drasztikusan lecsökkentené-e, /vagy ellehetetlenítené-e/ a tovább ismerkedési esélyeimet, kvázi törődjek bele abba, hogy ez már nagy valószínűséggel így is marad?

2022. máj. 17. 12:51
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Hazudj, de hidd el nem vagy jobb helyzetben mint én aki hasonló korú mint te de már 10 éve nem volt senkim.
2022. máj. 18. 20:17
 12/23 anonim válasza:

Az emberek szeretnek általánosítani, holott ők maguk sem tökéletesek. Csak sajnos sok az "egyszerű" ember, aki ezt nem fogja fel, könnyebb lepattintani a másikat.

Szerintem nincs veled baj, engem egy ismerkedésnél nem ez érdekelne, hanem a személyiséged, stílusod.

N

2022. máj. 19. 09:45
 13/23 anonim válasza:
Szerintem jobb is, hogy nem áll szóba veled az a nő. Az, hogy az elején letámad azzal, hogy hány kapcsolatod volt és mennyi ideig tartottak, már önmagában egy hatalmas red flag. Az meg, hogy ezek után nem akar beszélni veled, csak őt minősíti. Lehet, hogy sokan furcsának fogják találni, hogy 38 évesen még tapasztalatlan vagy és 1-2 felszínes kapcsolattól el is esel, de szerintem van esélyed párt találni. Ne hallgass azokra, akik azt mondják, hogy elszúrtad vagy hogy probléma van veled, szerintem próbálkozz tovább. Kívánom, hogy találj egy hozzád illő párt!
2022. máj. 19. 21:47
 14/23 anonim válasza:

Semmiképp se add fel, esélyed mindenképp van!

Viszont... sajnos azt is el kell ismerni, hogy valóban ijesztő ez a helyzet a legtöbb nő szemében. Hogy miért, azt az előző válaszolók már nagyjából leírták, de itt is összefoglalnám, hogy mik lehetnek a fő gondolatok:

1. Valami súlyos gond lehet veled (akár testileg, akár lelkileg/mentálisan), ha nem kellettél senkinek

2. Ha neked nem kellett senki, akkor iszonyúan zárkózott, magadnakvaló (esetleg beképzelt) ember lehetsz, ami nem igazán vonzza a nőket.

3. Későn érő típus vagy, aki csak most kezd csajozni. Márpedig a korodbeli nők általában olyan pasit keresnek, aki már "kiélte magát", és megállapodna mellettük.

4. Tapasztalatlan vagy, így nem leszel jó a szexben.

5. Aszexuális/impotens/meleg vagy... vagy legalábbis nem túl erős benned a szexuális késztetés.

Azt tudom tanácsolni, hogy -ha ragaszkodsz az őszinteséghez- gondold át, hogy a fenti pontok közül melyikben lehet valami igazság, és így célzottan fogalmazz meg társkereső hirdetést. Pl.: Olyan nővel szeretnék ismerkedni, akit nem zavar, hogy eddigi életemben nem nagyon tudtam kapcsolatokat kialakítani, mivel félénk/önbizalomhiányos/zárkózott (stb.) voltam. Mostanra viszont sokat fejlődtem, és kész vagyok egy kapcsolatra....

Vagy: Egy kapcsolatban nem a szexet tartom a legfontosabbnak, sőt simán megvagyok akár nélküle is. Hasonló gondolkodású nőt keresek.

Ha ellenben nem ragaszkodsz az őszinteséghez, úgy lehet hogy egy kicsit könnyebb dolgod lesz :) Azt mindenesetre nem javaslom, hogy konkrétan hazudj, mármint h mindenféle nem létező kapcsolatokról mesélj, ez nem lenne túl jó alap egy ismerkedéshez. De szerintem "enyhébb hazugságokat" nyugodtan megengedhetsz magadnak, legalábbis az ismerkedés elején. Pl. hány kapcsolatod volt eddig? kérdésre: Őszintén szólva nem vagyok egy Don Juan típus -csak 1-2 kapcsolatom volt, és azok sem tartottak túl sokáig. Ha megkérdezi, szűz vagy-e még: szűz ugyan nem vagyok, de azért nem jártam be a hadak útját, eléggé tapasztalatlan vagyok...

De akár azt is mondhatod, hogy elvből nem szeretnél egy új kapcsolatot azzal indítani, hogy a múlt kapcsolataitokról beszélgettek, az olyan rossz szájízt szül...

Mindenesetre sok sikert kívánok, és remélem tudtam valamit segíteni!

2022. máj. 29. 18:49
 15/23 anonim válasza:
Nőként, akit tényleg elijeszt hogy incel vagy, #14-el teljesen egyet tudok érteni, így azért javíthatsz a helyzeteden.
2022. máj. 30. 02:38
 16/23 anonim válasza:
Hányingert kapok néhány választól, komolyan..
2022. okt. 29. 14:36
 17/23 anonim válasza:

Nőben is van sok szűz ennyi idősen, nincs ebben semmi rossz. Ha változtatni szeretnél akkor hajrá, de javaslom erről ne beszélj a partnereidnek, mert képesek kombinálni és lenézni, holott ők sem jobbak, ha olyan tökéletesek lennének akkor nem lennének azok se egyedülállóak.

Ugyan mivel cseszted volna el az életed? Aki ilyet írt fentebb az nézzen már tükörbe.

2023. febr. 4. 17:48
 18/23 anonim válasza:
Én is hányingert kapok sok választól, főleg az incel kifejezéstől, rettenet irritáló
2023. febr. 4. 17:50
 19/23 anonim válasza:

Egyébként képről biztos szimpatikus volt, de a leírtak alapján a csaj elég tapló volt, szóval ne a képeknek higgy, hanem az intelligenciának, sokan szeretik játszani az önkéntes pszichiátert aztán arcon köpni és letiltani. Nincs veled semmi gond, csak nincs tapasztalatod. Egyébként ha meg is kérdi hány kapcsolatod volt eddig most őszintén mi köze hozzá? Nem mindegy? Ami meg a képeket illeti sokan nagyon unszimpatikusak képről is.

Tudom tavalyi kérdés, remélem nem adtad fel, egy biztos a netes társkeresők rettenetesek. Tapasztalatod lehet ott sok, de maradandó értelmes kapcsolat csekély, de garantálom rövid távra tudsz csajt szerezni és a szüzességi frusztrációd is megszűnik. Beszélgetni és ismerkedni kell.

2023. febr. 4. 20:47
 20/23 anonim válasza:
Szerintem is túl korai volt ez a kérdés. Bár... nekem is lennének gondolataim,hogy ha így van,akkor eddig miért nem volt... szerintem ez mindenkinek megfordul a fejében. Sőt,vannak olyan nők,akiket izgat,egy szűz férfi. Szerintem húzz bele ..sok sikert!
2023. okt. 10. 12:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!