Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan ismerkedjek meg vele?

Hogyan ismerkedjek meg vele?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy nekem eddig csak 1 párom volt igen hosszú ideig, de elveszítettem. Elhunyt. Szóval most úgy áll a dolog, hogy fogalmam sincs, hogy hogyan kezdeményezzek vagy ismerkedjek, mert ugye nem kellett ilyesmivel foglalkoznom.

Van egy konkrét férfi, aki viszont nagyon tetszik. Konkrétan azóta, mióta ismerem szívesen megismerném! Régi közös ismerősünk amúgy, de mindig lótva-futva találkoztunk. Egyszerűen semmi program nem jön szóba, ahol találkozhatnánk, ahol "véletlenül" összefutnánk. Próbáltam neki írni, célozva hogy unatkozok és elmennék valahova, de chatbe is alig lép be 2 percre, állandóan dolgozik inkább vagy mókol a kocsijával. Hogy kéne megoldani, megtenni az első lépéseket, irányba tenni a dolgokat? Nem akarok ezért kocsit venni, hogy odajárhassak a műhelybe.. :D Korban is jó, csinos, szellemileg se egy nulla..

Nem vagyok én ehhez hozzászokva na! Hívjam el én valahova? Vagy az úgy nagyon fura lenne? Mit csináljak? Hogyan kerülhetnék közelebb?



2022. jún. 3. 16:38
 1/3 anonim válasza:
Keress egy programot ahova szívesen elmennél, és mondd meg neki, hogy egyedül nem szívesen mész, majd kérdezd meg, hogy eljönne-e veled?
2022. jún. 3. 16:50
 2/3 A kérdező kommentje:

Strandra nagyon szeretnék idén már elmenni! Labdázni a vízben és enni egy jót, nem a napon megrohadni. Csak ez ilyen szintű ismeretségnél még lehet túl intim kérés lenne felé, hogy ahogyan írtad is: bűntudatot keltve hívnám, hogy gyere el mert egyedül vagyok és úgy szar nekem, ráadásul lenge öltözetben és nem is ismersz de egyből érjél is hozzám egy krémezés erejéig, különben szénné ég a hátam egy fél óra alatt. Itt megint hozzájön ez a nyomás, hogy ha jön is, ezt meg kell csinálni.

Ez így szerintem nagyon bizarr kérés lenne! Vagy túlgondolom?

2022. jún. 4. 00:34
 3/3 anonim válasza:
Lehet akkor nem ez a legjobb választás programnak. Színházi előadás vagy mozi esetleg?
2022. jún. 4. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!