Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 30 éves budapesti természetraj...

Polarbeer kérdése:

30 éves budapesti természetrajongó, szingli doktorandusz pasi keres 25-30 közti csinos lányt. Lányok, ismerkednétek?

Figyelt kérdés

Átlagos testalkatú, közepesen sportos, 178 cm, kutató hidrobiológus + PhD hallgató vagyok, jelenleg Budapesten lakom (eredetileg Veszprém megye). Nemrég töltöttem a 30-at, de a sok terepi munka meg a környezeti nevelés miatt inkább 26-27-nek nézek ki :)

Imádom az állatokat és a gyerekeket, és a lányok szerint nagyon szexi a hangom. :)


Olyan lányt keresek, aki rajong a természetért, és nem okoz gondot egy sátrazós este a Bakonyban, vagy egy hosszabb bakancsos séta a Pilisben.

Ha szereted az állatokat, és a szereteted nem merül ki pusztán a kutya-macska párosban, akkor biztosan lesz közös témánk ;)


Nekem fontos, hogy pár napos (max 1 hetes) chatelés után találkozzunk személyesen is!


Akinek felkeltettem az érdeklődését, írjon.

Ki tudja... hátha épp itt... hatha épp Te... hátha épp Mi...



2022. jún. 6. 21:48
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

Van egy hangulata, de azért Veszprémet én jobban preferálom :D


9-es voltam.

2022. jún. 11. 09:07
 12/22 A kérdező kommentje:

#11: Igen, én sokat jártam Veszprémben, én is nagyon szeretem. Egyszer volt szerencsém napfelkeltét nézni a Csatár-hegyi kilátóból, gyönyörű volt! :) Az állatkert feletti fenyves is nagy kedvenc, meg a Veszprémvölgyi út mellett a régi vidámpark helyén is szeretek sétálni.

Szóval van ott pár jó kirándulóhely.

Neked melyik a kedvenc?

2022. jún. 11. 09:38
 13/22 anonim válasza:

Most kedvenc amit Laczkó-forrásnál építettek bicikli út, az nagyon jó lett ^^ egyenes út végig Bándig, fák között :D

de ha környék, akkor én a fajszi kálváriára szoktam kimenni (néha még olvasni is), mert onnan lehet látni a Balatont is :)

2022. jún. 11. 09:45
 14/22 A kérdező kommentje:

Hú, nekem mindkettő kimaradt eddig.

A bándi várnál voltam párszor, jó meredek onnan a tiszafás erdő. :)


Eredetileg Pápáról származom, és biciklivel kicsit bonyi eljutni Veszprémig, de az Északi-Bakonyt már keresztül-kasul végigjártam.

2022. jún. 11. 09:50
 15/22 anonim válasza:

Oké, én is pápai voltam XD

Ez vicces :)

2022. jún. 11. 10:03
 16/22 A kérdező kommentje:

A történet újra aktuális.

Csak most már 31/F :)


Ha van olyan lány itt, akinek felkeltettem az érdeklődését a kérdéssel, akkor írj, és beszélgessünk! :)

2023. nov. 1. 20:11
 17/22 anonim válasza:
Még 1 év alatt nem sikerült találni? Pedig te rendesen is fogalmaztál, nagyjából mindent leírtál magadról, és adtál paramétereket. Ez szomorú. :( . Azért sok sikert!
2023. nov. 1. 20:44
 18/22 A kérdező kommentje:

De, de, volt egy kapcsolatom (igaz, nem innen...)

Kb. fél évig tartott, februárban szakítottunk. Aztán eddig nagyon sok munkám volt a PhD-mmal, és most érek rá egy kicsit jobban :)

2023. nov. 1. 20:49
 19/22 anonim válasza:
Sajnálom, hogy nem jött össze, én azóta találtam párt (igaz még csak 3 hónaposak vagyunk), én vagyok a nem pesti PhD hallgató lány. :)
2023. nov. 1. 21:13
 20/22 anonim válasza:
#18 #19 Én nem akarok beleszólni, de kár, hogy nem írtatok egymásra akkor. Lehetett volna cáfolni, hogy itt nem lehet párt találni. Azért minden jót, mindkettőtöknek. :) <3
2023. nov. 1. 21:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!