Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van olyan nő, akinek ez vonzó?

Van olyan nő, akinek ez vonzó?

Figyelt kérdés
Harmincas évei elején járó pasi. Eléggé nőies, hosszú haja van, szőrtelenít, a viselkedése is elég nőies, de a nőkhöz vonzódik. Legalább 5-6 évvel fiatalabbnak néz ki a koránál. Nem akar megállapodni, de nem csak dugogatni akar érzelmek nélkül, hanem egy hosszú távú, de kicsit lazább kapcsolatot keres.
2022. aug. 19. 17:58
1 2 3 4 5
 11/48 anonim válasza:

Írod ezt te, kérdező :"Ráadásul úgy ítélsz, hogy semmit sem tudsz rólam"


Hehe, akkor mit írtál mint bemutatkozó magadról?


Mindenesetre ez "nem semmi" :


Harmincas évei elején járó pasi. Eléggé nőies, hosszú haja van, szőrtelenít, a viselkedése is elég nőies, de a nőkhöz vonzódik. Legalább 5-6 évvel fiatalabbnak néz ki a koránál. Nem akar megállapodni, de nem csak dugogatni akar érzelmek nélkül, hanem egy hosszú távú, de kicsit lazább kapcsolatot keres.

2022. aug. 19. 20:03
 12/48 A kérdező kommentje:
9-es, nem, nem azt kérdeztem, hogy vonzó-e valakinek (pl. neked), hanem hogy van-e olyan, akinek vonzó. Ezt nyilván úgy értettem, hogy van-e itt, ezen az oldalon olyan nő, akinek vonzó, ergo azokat a nőket szerettem volna megszólítani, akik vonzódnak az ilyen pasikhoz. Így már érted, ugye? Próbáltam elmagyarázni úgy, hogy még te is felfogd, de ennél szájbarágósabban sajnos nem tudom. De ha még szó szerint is értelmezed a kérdést, hogy van-e olyan nő, akinek vonzó, annak a tagadása az, hogy egyáltalán nincs ilyen nő, amit megcáfoltam a 8-as válaszomban. Kisanyám.
2022. aug. 19. 20:04
 13/48 anonim válasza:
Szerintem szép pár lennétek, máris izzik köztetek a levegő.
2022. aug. 19. 20:08
 14/48 A kérdező kommentje:
11-es, például nem tudod (most már igen), hogy ezen a héten is kidolgoztam a belemet, de persze te (vagy más, ha nem te voltál az 5-ös) könnyen nevezel semmirekellőnek. Nyilván nem fogom itt kiteregetni a fél életemet, a kérdésben kiírt pár mondat arra elég, hogy kiszűrjem azokat, akik nem engem keresnek, de úgy tűnik, nem sikerült, mert ugye mindenképpen bele kell kötni valamibe. Az meg, hogy azon kötekedsz, hogy ezeket már tudod rólam, szóval szó szerint értve ez nem semmi... gondolom, ha valaki azt mondja neked, hogy ugorj a kútba, akkor azt is szó szerint érted és beleugrasz.
2022. aug. 19. 20:09
 15/48 anonim válasza:

Köszönjük kérdező, azt hihetnénk hogy minden lényeges lényeget 🙂 leírtál vagy be mutattál magadról.


Sablon, unalmas stb fickó.


Ha valakinek bejön mégis, az nyilván írni fog priv. smúzt.

2022. aug. 19. 20:20
 16/48 A kérdező kommentje:
15-ös, szóval, ha nem dolgozom, akkor semmirekellő vagyok, ha dolgozom, akkor meg "sablon, unalmas"? Vagy miből szűrted le, hogy "sablon, unalmas" vagyok? Amúgy, ha már itt tartunk, szívesen "be mutatnám" neked A magyar helyesírás szabályai c. kézikönyvet, de elég, ha csak a "lényeges lényeget" olvasod el belőle.
2022. aug. 19. 20:34
 17/48 anonim válasza:
*bemutatnám, ha már a helyesírásnál tartunk...
2022. aug. 19. 20:48
 18/48 A kérdező kommentje:
Csókolom, tessék már elolvasni a 15-ös hozzászólást. Csak őt idéztem. Jaj, igen, bocsánat, valóban nem szó szerint, hiszen a mondathoz alakítottam a szót, remélem, ez nem gond. De az idézőjelet azért tettem ki, hogy látni tessen, hogy ugyanazt a hibát emelem ki. Tetszik érteni, ugye? És a kútba bele tetszett már ugrani?
2022. aug. 19. 20:51
 19/48 anonim válasza:

#12:

Szóval ez nem kérdés, hanem hirdetés.

2022. aug. 19. 21:21
 20/48 anonim válasza:
16# És még a viccet/iróniát sem érted. Grat.
2022. aug. 19. 21:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!