Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van olyan nő, akinek ez vonzó?

Van olyan nő, akinek ez vonzó?

Figyelt kérdés
Harmincas évei elején járó pasi. Eléggé nőies, hosszú haja van, szőrtelenít, a viselkedése is elég nőies, de a nőkhöz vonzódik. Legalább 5-6 évvel fiatalabbnak néz ki a koránál. Nem akar megállapodni, de nem csak dugogatni akar érzelmek nélkül, hanem egy hosszú távú, de kicsit lazább kapcsolatot keres.
2022. aug. 19. 17:58
1 2 3 4 5
 41/48 anonim válasza:
Persze van néhány aki egyáltalán nem akar gyereket de azt el kell döntenie ennyi idős korára különben kifut az időből és később már nem is lehet neki. A többség akar mert beléjük van kódolva az anyaság.
2022. aug. 20. 12:57
 42/48 anonim válasza:
Kérdező, te nagyon el vagy tájolva. Minden nő akar gyereket, olyan nincs, aki nem.
2022. aug. 20. 18:26
 43/48 A kérdező kommentje:
42-es, ezt remélem, nem gondoltad komolyan! 😂
2022. aug. 20. 18:32
 44/48 anonim válasza:

Ha nem lennél nőies viselkedésű, akkor akár be is jöhetnél egyik-másik nőnek. Olyanoknak, akiknek már van gyerekük, viszont a gyerek apjával már nincsenek együtt. Tudok is olyanról a környezetemben, aki ki is jelentette, hogy ő nem akar együtt élni senkivel, nagyon jól megvannak csak ők ketten a gyerekkel. Neki nem hiányzik az, hogy a gyermeke számára egy idegen ott éljen egy lakásban velük, meg hogy ő megint mosson, főzzön valakire. Tehát egy ilyen nőnek akár kellhetnél is, szabadidőpartnernek, elmenni együtt ide-oda, kefélni időnként. Csakhogy ott a bökkenő, hogy kinek kéne egy nőies férfi? A hosszú haj nem lenne kizáró ok, tény, hogy manapság szoktalan, már nem divatos, de régen a rocksztárok, rockzenét szeretők között is sok volt a hosszú hajú. Vagy egyszerűen csak valamiért hosszú hajat akart egy pasi, megnövesztette, de ettől még férfiasan viselkedett, az ilyesmi manapság is oké lenne.

De nőies férfiként esélytelen.

A szőrtelenítés sem probléma, hónalj, nemi szerv manapság alap dolog, hogy szőrtelen legyen, mellkas - ízlés dolga, az meg, ha egy férfi a lábát is szőrteleníti, netán a karját is, sem feltétlenül rossz, főleg, ha nagyon szőrös, inkább szőrtelenebb legyen, semmint hosszú, sötét szőrszálakkal legyen tele.

A viselkedésed akadályozhat meg főleg abban, hogy ilyesmi lazább kapcsolatra legyen női partnered.

2022. aug. 20. 18:38
 45/48 anonim válasza:

Nekem NAGYON bejön a hosszú haj.


A szőrtelenítés nem igazán, de a ritkás szőr tetszik, a dús nagyon nem. (No erre varrjunk gombot.)


Nekem a férfias KÜLSEJŰ férfiak tetszenek. Nőies VISELKEDÉSŰ férfit nem ismerek. Tehát akár még be is jöhet.


Én elég extrém vagyok, jóval magasabb az átlagnál, 50 körüli nőként kb. agár alkatom (alakom) van, fura ruhákat hordok, nem szőrtelenítek :)) (de ezt megbeszélhetjük), egész nyáron strandpapucsban járok és köszönöm, egyre jobban érzem magam a bőrömben.


Kérdező, ne idegesítsd fel magad az itteni válaszokon, én töröltettem egy itteni kérdésem, mert akárhogy próbáltam viccesen, komolyan, kedvesen, kevésbé kedvesen válaszolgatni, mindig el lettem küldve az anyámba (szépen magyarul mondva).


Írok privit.

2022. aug. 20. 22:46
 46/48 anonim válasza:
Szép pár lesztek 😂
2022. aug. 20. 22:54
 47/48 anonim válasza:
Fuhh imádom ha egy férfinak hosszú haja van. :3
2022. aug. 26. 04:52
 48/48 anonim válasza:
Utolsó nekem írhatsz akkor :)
2022. aug. 27. 16:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!