Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van olyan nő, akinek ez vonzó?

Van olyan nő, akinek ez vonzó?

Figyelt kérdés
Harmincas évei elején járó pasi. Eléggé nőies, hosszú haja van, szőrtelenít, a viselkedése is elég nőies, de a nőkhöz vonzódik. Legalább 5-6 évvel fiatalabbnak néz ki a koránál. Nem akar megállapodni, de nem csak dugogatni akar érzelmek nélkül, hanem egy hosszú távú, de kicsit lazább kapcsolatot keres.
2022. aug. 19. 17:58
1 2 3 4 5
 21/48 anonim válasza:
Undorító vagy. Ahogy itt viselkedtél csodálnám ha valaki írna. Bár szerintem aki elolvassa a bemutatkozást, az már ki is lép.
2022. aug. 19. 21:26
 22/48 A kérdező kommentje:
#21: Hűha, hát ezt most jól megmondtad, gratulálok! Téged nem tanítottak meg a szüleid arra, hogy nem nevezzük a másik embert undorítónak? Egy kis jómodort nevelhettek volna beléd.
2022. aug. 19. 21:35
 23/48 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy ez bárkinek is vonzó lenne.
2022. aug. 19. 21:48
 24/48 anonim válasza:
ez inkább a meleg srácoknak lehet vonzó, de egy hetero nőnek biztos nem.
2022. aug. 19. 21:49
 25/48 anonim válasza:
Egyáltalán nem vonzó.
2022. aug. 19. 22:10
 26/48 A kérdező kommentje:
Gyengébbek kedvéért ismét leírnám: azt kérdeztem, hogy ki találja vonzónak az ilyen férfiakat és nem azt, hogy ki nem.
2022. aug. 19. 22:18
 27/48 anonim válasza:

Ma a xxx. kerületben álltam sorban egy pénztárnál és mögöttem volt egy ugyan ilyen kinézetű "srác" és furcsán nézett (fixírozott) és rendkívül rossz érzés vett erőt rajtam, főleg miután véletlenül a szemébe néztem (pénztáros mutatott valamit és amiatt kellett felé fordulnom)


Szóval nem vonzó.


A kor nem stimmelése miatt (koránál fiatalabb külső)


Haj, ez már nem menő, főleg ha nem igen jól ápolt benyomást kelt,


Erre jön egy nőies viselkedés + szőrtelenítés,


és ezeket koronázza, hogy nem is akar "normális" kapcsolatot, dugidug hosszú de laza....


Na jó.....

2022. aug. 19. 22:23
 28/48 A kérdező kommentje:
Hát jó, feladom, úgy látszik, itt az átlag IQ nem haladja meg a 80-at... 😕
2022. aug. 19. 22:25
 29/48 anonim válasza:
Ha bárki vonzónak találná már írt volna.
2022. aug. 19. 22:28
 30/48 anonim válasza:

Ha a választott hivatásodban/szakmádban szép sikereket értél volna el kérdező, talán kevésbé lennél boldogtalan.


Szerintem ha valaki nagyon-nagyon akar társat találni, akkor mindenképpen érdemes a hagyományos típusú társkereső irodákba befizetni. Kevesebb a kockázat, mert ott a közvetítő.


Ott talán kevesebb a csalódási lehetőség, mint ezen a fórumon.

2022. aug. 19. 23:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!