Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van olyan nő, akinek ez vonzó?

Van olyan nő, akinek ez vonzó?

Figyelt kérdés
Harmincas évei elején járó pasi. Eléggé nőies, hosszú haja van, szőrtelenít, a viselkedése is elég nőies, de a nőkhöz vonzódik. Legalább 5-6 évvel fiatalabbnak néz ki a koránál. Nem akar megállapodni, de nem csak dugogatni akar érzelmek nélkül, hanem egy hosszú távú, de kicsit lazább kapcsolatot keres.
2022. aug. 19. 17:58
1 2 3 4 5
 31/48 anonim válasza:

Na az ilyen nagyon elő tudja hozni belőlem a felszínességet. Ha jóképű vagy, akkor simán bejön ez a stílus. Jóképűként ez egyedi és különleges, olyan, mint a 90es évek fiatal szívtiprói (river phoenix, keanu reeves) és pozitív értelemben tűnnél ki az átlagból.


Ha viszont átlag, vagy az alatti vagy, akkor ezt nem különlegességnek, csak simán különcségnek regisztrálja az agyam. Ha el is tudom fogadni egy átlag, vagy rondább férfi hibáit, az ilyen hosszú haj, meg nőies viselkedés ezerszer ront a helyzetén..


Kb olyan ez nálam, mint a férfiaknál az, ha a nő eszik: ha egy vékony, szexi csaj eszi a pizzát, akkor az imádnivaló, hiszen végre valaki aki nem csak nyúlkaját tud enni, de ha a csaj ronda, vagy kövér, akkor ízléstelen, ha tömi magát....

2022. aug. 20. 00:02
 32/48 A kérdező kommentje:

#30: Végre egy építő jellegű hozzászólás, köszönöm! Nem vagyok boldogtalan, sőt, épp ellenkezőleg, kifejezetten boldog, kiegyensúlyozott életet élek. A szakmámban valóban nem vagyok sikeres. Lelki okai vannak annak, hogy harmincévesen gyakorlatilag a nulláról kell kezdenem az életem felépítését. Egyben többnyire ez az oka annak is, hogy most nem keresek komoly kapcsolatot. Bár vágyom rá, sajnos most egyszerűen nem fér bele. Viszont hiába vagyok nőies, pasiból vagyok, bennem is dolgoznak a hormonok, de nem arról van szó, hogy csak agyatlanul dugnék, mert azt én is eléggé elítélem. Vágyom valakire és szerintem ez egy teljesen normális emberi érzés, ami ellen felesleges küzdeni. Hiszek abban, hogy a nők között is van olyan, aki hozzám hasonló helyzetben van. Egyébként nem keresek mindenáron partnert, ha nem jön össze, akkor nem jön össze és kész, elfogadom, ez van. A femininitásom is elfogadtam. Küzdöttem már ellene eleget, de már eljutottam oda, hogy senki miatt nem fogok változtatni rajta, mert ez vagyok én, ha változtatnék, az már nem én lennék. Az identitásomba amúgy szándékosan nem mentem bele, mert feleslegesnek éreztem. Ha valaki egy nőies pasinak lát, akkor akár a fejem tetejére is állhatok, az ő szemében az maradok. Ha érdekli, akkor beszélek róla, ha nem, akkor nem. A társkereső irodák segítségét köszönöm, de nem fogom igénybe venni. Volt olyan exem, aki kipróbálta és csalódás volt neki, ráadásul nőként.

Ami viszont nagyon fel tud húzni, az az emberi ostobaság. Amikor felteszek itt egy kérdést, egyértelműen fogalmazok, erre jön a sok hülye és mindenképpen ki kell nyilvánítania, hogy én csinálom rosszul, hogy tök gáz vagyok, neki aztán nem tetszem és hogy soha nem lesz senkim. Nem vagyok kíváncsi ezekre. Nem ismer, de elítél, gyakorlatilag b@szógépként kezel, holott ez nem is állhatna távolabb a valóságtól. Kiforgatja a szavaim, beleköt, amibe csak tud. A helyzet az, hogy nem én vagyok a gáz, hanem az, aki ilyeneket írogat. Én már megtanultam elengedni a hülye emberek véleményét, de most valamiért olyan kedvem volt, hogy beleálltam és beszóltam nekik, vegyék már észre magukat egy kicsit, erre megkaptam, hogy undorító vagyok. Ez már tényleg a legalja, no comment. Úgy látszik, tényleg igaz, hogy aki leereszkedik a hülyék szintjére, azt legyőzik a rutinjukkal. 😄

#31: Nem hiszem, hogy ez felszínesség lenne, a külső sokaknak számít, nekem is. Akkor lennél felszínes, ha csak az számítana. Én inkább vagyok különc, mint különleges, de ez van, nem tetszhetek mindenkinek. Vagy várj, lehet, hogy nem is vagyok különc, hiszen az egyik válaszoló is megmondta, hogy sablon, unalmas vagyok. 😄 Egyébként nekem kifejezetten bejönnek a különc nők.

2022. aug. 20. 02:57
 33/48 anonim válasza:
Nekem bejön, alázásra megfelelnél...
2022. aug. 20. 12:18
 34/48 anonim válasza:
Rosszul indítottál, de a folytatás sem sokkal jobb. Egy korban hozzád illő nő abban a korban van, amikor a meglévő/leendő gyerekei apját keresi és ha valamiért újra kellene kezdenie mindent, akkor vagy egy jó egzisztenciával rendelkező férjet keres vagy olyan férjet, aki elhiteti vele, hogy ketten együtt legyőznek minden akadályt. Talán a fiatalabbak között találhatsz olyat, akinek ez a lazáskodás jobban eladható.
2022. aug. 20. 12:37
 35/48 A kérdező kommentje:
#34: Ez elég nagy általánosítás. Nem minden nő akar gyereket. Ez az "abban korban van, amikor..." egy olyan doboz, amibe megpróbálnak belezsúfolni mindenkit, csak mert az átlag ilyen és ezért úgy gondolják, hogy mindenkinek ilyennek kellene lennie. Ha egy harmincas nő azt mondja, hogy ő nem akar gyereket és hogy ő most akar élni, akkor a többség fújolni fog és azt mondja, hogy neki már meg kellene állapodnia és családot alapítania. Miért? Én nem vagyok átlagos és egy olyan partnert/társat keresek, aki szintén nem az. De amúgy engem tökre nem érdekel a másik kora, simán összejönnék egy húszévessel vagy egy ötvenessel is, ha egyébként passzolunk. Más emberek elvárásait pedig próbálom elengedni (és azt hiszem, ez az oka annak is, hogy ilyen hevesen reagálok, ha valaki elkezd engem minősítgetni).
2022. aug. 20. 12:47
 36/48 anonim válasza:
33- ha szeretsz alázni ide írhatsz :)
2022. aug. 20. 12:47
 37/48 anonim válasza:
Azért általánosítanak mert a nőknek van egy biológiai órája és nem húzhatják a végtelenségig a gyerekvállalást mint a férfiak.
2022. aug. 20. 12:49
 38/48 A kérdező kommentje:
33 és 36, menjetek szobára! 😂
2022. aug. 20. 12:50
 39/48 anonim válasza:
Mit dolgozol, elárulod?
2022. aug. 20. 12:53
 40/48 A kérdező kommentje:
37-es, értem, ez tök jó, de elolvastad a 35-ös válaszom? Nem mindenki akar gyereket. Biológiai óra? Elképzelem, ahogy Hoffmann Rózsa és Semjén Zsolt (vagy barmilyen fideszes-kdnp-s politikus, aki felhatalmazva érzi magát arra, hogy más életébe beleszóljon) állnak a nő ajtajában, mint valami Jehova Tanúi és emlékeztetik, hogy drága Éva, Ön már 36 éves, hamarosan lejár a biológiai órája, Önnek szülnie kell! Ne már...
2022. aug. 20. 12:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!