Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan szólítsak meg, ismerked...

Hogyan szólítsak meg, ismerkedjek egy lánnyal egy fesztiválon?

Figyelt kérdés

Nagyon hálás lennék, ha lányok is írnának, hogy nekik mi az ami szimpatikus ilyenkor.


22/F



2022. aug. 21. 17:54
1 2
 11/19 anonim válasza:
Mindig legyen óvszer nálatok, főleg a toi toi wc-k közelében hátha történik valami váratlan. Fesztiválokon azért ez elég gyakori.
2022. aug. 22. 20:37
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem fogok szexelni a fesztiválon.
2022. aug. 23. 02:34
 13/19 anonim válasza:
Majd csak a saját tulajdonú lakásodban a megfelelő időben munka után, pénteken este 8 tól éjfélig, mert utána meg ki kell pihenni még a heti fáradalmakat, meg szombaton bevásárlás, rohangálás. Nem lehet csak úgy élni a vak világba... Ki tudja mi történik vasárnap...
2022. aug. 23. 09:27
 14/19 anonim válasza:
LOL!
2022. aug. 23. 10:07
 15/19 A kérdező kommentje:
Reméltem, hogy normális válaszokat kapok majd, de semmi értelme ide kérdést kiírni. :(
2022. aug. 23. 13:11
 16/19 anonim válasza:
Ugyan már ne törj le. Ha ismerkednél lányokkal fesztiválon, csak kérdezd meg milyen cuccot tolnak.
2022. aug. 23. 14:16
 17/19 anonim válasza:

Ha olyan megoldásra vársz amit megmondanak hogy na ezt csinálod és tuti működni fog minden helyzetben akkor el kell keserítselek. Ilyen nincs. Kár ilyenre várni.

Minden félénk így akarja ezt megoldani de ilyen nincs. Tudom nehéz elfogadni és így most marha nagy lett a bizonytalanság. Többiek hogy csinálják.


Helyzet adja. Egyik helyzetben ez jó másikban meg amaz.

Fűben üldögélős nem dübörgős zene közben lehet beszélgetni.

Csak úgy bárhol megint más. Koncert alatt ahol a gondolataidat se hallod ott megint más.


Attól is függ hogy egyedül van vagy sem. Mondjuk csajoknál ez bitang ritka. HA mást nem barátnőit biztos viszi így meg sokkal nehezebb mint külön külön...

Még WC re is együtt járnak... Majd ha jól sikerül az ismerkedés kikaparják egymás szemét érted :D


Nőkét hiába várod... Ők se tudják.


Nem tudok olyan mesét amivel minden nőnek leesik a bugyija azonnal.

Minden nő más. Jó hát aki eleve csak amúgy is ki van éhezve ott könnyű dolgod lesz. Csak le kell szólítani. Azért mert kerek a feneke szex lehet jó vele, az tuti. Ha dumálós a helyzet akkor ennél több kell.

Nekem is gondot okozott mindig aztán úgy voltam vele hogy hát basszus ha nincs semmi elmondom mit szeretnék. El se hiszed mennyire bejött.

Kaptam kosarakat de nem csak kosarakat. Nem azzal indítasz hogy jösztök dugni.

Ha a zene nem nyom el mindent akkor odamész és ha kaptál szemből visszajelzést hogy lehet okés, és nem egy másik pasival van, elmond neki messziről láttad milyen helyes, és szép volt a szeme, bizsergett a lábad is ahogy a szemedbe nézett van -e kedve meginni veled akármit. Fesztiválon a téma adott. Melyiket szeretitek? Melyiken voltatok. Melyik milyen volt... bla bla bla. Hova jár tanulni, dolgozni... bla bla. Ha dumás a csaj csak hagyni kell beszélni.

Elmentek sétálgatni, ha már sokat ültetek csendesebb felé, néha néha hozzáérsz mint ha akaratlan lenne és ha elrántja magát akkor stop, óvatosan.

Ha tetszel neki fel fal a szemével akkor finoman kedvesen, hamar össze fogtok gabalyodni. Kis alkohol old a gátlásokon. Valami témába bele vágtok finoman megfogod a karját és magyarázol neki a szemébe nézel és ha tetszi neki amit lát akkor válts témát hogy úr isten de gyönyörű vagy a szemeid égetnek, és megcsókolod. Tádám :) Mindig óvatosan hogy legyen lehetősége menekülni a szituációból, mert nem állat vagy. Ha leráz engedd el akkor is ha olyan mellei vannak hogy meghalnál érte hogy megnézd. Engedd el.

Jajj ha esne az eső és nem lenne szárasság az is tudna segíteni. Be kell húzódni kis helyekre.

Ha beszélgetés közben elragadtatja magát néha hozzád ér hogy ezzel nyomatékosítsa a mondandóját akkor szimpatikus vagy ha nem vagy tapló paraszt akkor ha bénázol is nyertél.


Ha csak táncol/táncolnak, akkor odamész hogy táncoltok velem. Jéé jááá jóó...

ÚÚ csajok ez szuper volt. Honnan jöttetek. ÚÚ ott még nem voltam, vagy voltam... Melyik a kedvencetek. Na azt nem is ismerem... ... stb stb.


Nekem mindig csak úgy a helyzet adja a dumát. Nem tudok előre mondani konkrét szöveget. Kosarat azt fogsz kapni nem kell elkenődni. ilyen az élet.


Nincs két egyforma pörkölt, hát erre sincs tuti recept.Még ha nagyon vacakkul is esik a kosár akkor is el kell fogadd, lesz. Bár hozzá teszem hogy ilyen fesztiválon 100 nőt megkérdeznél hogy húú de dögösen néz ki elmenne veled szex re 100 ból 1 tuti igent mondana. Igen lehet a századik, lehet csak a 20 -ik. Élet sajnos nem kiszámítható.

2022. aug. 23. 15:51
 18/19 anonim válasza:

ha bejössz a nőnek kb. tolhatod is le a gatyád az első bokorban

ha nem jössz be, akkor felejtős


amúgy meg, ha ótvar nőre vágysz, akkor tényleg a legjobb helyszín egy fesztivál. ott aztán tényleg nem tudhatod, hogy mikor próbálta fel életed szerelmét fél nappal előtted egy néger úriember.

2022. aug. 26. 21:45
 19/19 anonim válasza:
Mindig figyeld a jeleket. Sanda pillantás, érintés. Ha látod, hogy pl kiesik a tampon a táskájából légy udvarias és add vissza neki. Hívd meg egy üveg borra és invitáld meg egy jó koncert élményre, na és akkor megkapod amit akarsz.
2022. aug. 29. 06:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!