Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan és főként hol érdemes...

Hogyan és főként hol érdemes "új" életét kezdeni egyedülálló anyukaként egy 1 év alatti babával?

Figyelt kérdés

7 év házasság után a férjem közölte,hogy válni akar mindenképp, nincs megoldás. A gyermekünk nincs 1 éves. Az országban nekem nincs rokonom , se barátaim, senki. Munkahelyem van, oda vissza tudnék menni de az Pesten van , ott pedig drágák az albérletek.

Merre induljunk, hol lenne érdemes letelepedni ?



2021. júl. 7. 12:07
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
27%
Csakis Új-Zélandon, sehol máshol! Miféle hülye kérdés ez?
2021. júl. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
21%
Keress másik pasit.
2021. júl. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
83%
Most hol laksz és miért szeretnél onnan költözni? Egyébként tényleg elég hülye kérdés. A világ minden kb pontján kezdhetsz új életet, attól függ mit akarsz. Milyen végzettséged van és mik a szempontjaid nagyjából egy ideális lakhelyről?
2021. júl. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
84%
Hát, a saját lehetőségeidet neked kell mérlegelni, de leginkább ott, ahol tudsz is új életet kezdeni.
2021. júl. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
76%
Külföldi származású vagy? Vagy az összes rokonod, barátaid kimentek külföldre?
2021. júl. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
8%
Én ismerkedni kezdenék, és újra férjhez mennék.
2021. júl. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
43%
A gyereket odaadnám neki, én meg új életet kezdenék.
2021. júl. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
62%
És egy évvel ezelőtt még minden rendben volt? Ha nem akkor miért csináltatok gyereket?
2021. júl. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
63%
Ha visszamennél dolgozni, addig ki vigyázna a babára? A férjed?
2021. júl. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

Lehet félreérthető volt igazából város ötletre lennék kíváncsi ami kisgyerekkel nagyon jó lenne nekünk. Nincs kocsim . Albérletet is jó lenne ha találnék jó áron mert egyelőre szeretnék még itthon lenni , és szűkös a büdzsé. 230-250 ezer lenne havonta mindenre.

A férjemmel együtt terveztük a babát, együtt vártuk is, de a családos élet már nem tetszett neki. Azt mondta már nem boldog így, és nem is szeretné menteni a menthetőt.

Magyar származású vagyok, de minden ismerősöm , rokonom kint él külföldön.

Ahol most lakom az közös lakás a férjemmel, ezt eladjuk és mindenki megy amerre szeretne, ezért nem vagyok kötve sehová.

2021. júl. 7. 12:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!