Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hódítás éjszakája tapasztalat?

Faust-kun kérdése:

Hódítás éjszakája tapasztalat?

Figyelt kérdés
Sziasztok , valakinek van tapasztalata a hódítás éjszakája nevű programmal ? Másabb mint egy sima buli vagy inkább csak lehúzás ? Mennyire bevállalósak ott az emberek ?

2023. jan. 21. 12:32
 1/7 anonim válasza:
hol lenne a buli?
2023. jan. 21. 12:33
 2/7 A kérdező kommentje:
Ma a CAT Budapestben
2023. jan. 21. 12:36
 3/7 anonim válasza:
ott még nem voltam, de pl. vidéki városban voltam ilyen hódítás éjszakás bulikban, meg sziglipartykon, ott az a jellemzőbb, hogy nyitottabbak az emberek az ilyen bulikon, mert eleve úgy mennek oda, hogy vmilyen kaland lesz. Valakinek összejön, valakinek nem.
2023. jan. 21. 12:39
 4/7 anonim válasza:
Ott sok lesz a c.típus csak szólok.
2023. jan. 21. 13:19
 5/7 anonim válasza:

Szerintem az ég adta világon semmivel nem különb egy ilyen buli mint egy sima, akinek megtetszel az anélkül is leszólít szerintem, de ugye ez már tökre nem divat, hogy csak úgy random leszólítsanak.


Volt szerencsém elmenni ilyen szinglipartira, ilyen különböz színű karszalagos bulira.

Nos, szerintem marha kellemetlen mikor látod az emberek szemén, hogy néznek a karodra, keresik milyen szinű szalag van rajtad. Szóval nekem tökre nem jött be, és mint mondtam, számomra kicsit kellemetlen is ez, de valakinek bejönnek az ilyen bulik. Nem vagyunk egyformák.

Ha választani lehetne hamarabb elmennék egy sima, más tematikájuk bulira mint egy szinglipartira.

2023. jan. 21. 13:53
 6/7 anonim válasza:
Régi szép emlékek :D 9 éve voltam ilyenen 18 évesen egy megrázó szakítás után és felszedett egy nagyon jóképű srác :D Csók volt csak, nem is akartam többet. De amúgy ugyanolyan buli, mint a többi.
2023. jan. 23. 20:25
 7/7 anonim válasza:
Szingliként mész be és úgy is távozol max történik ez az.. :D
2023. jan. 26. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!