Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vonaton hogy érdemes leszólíta...

Vonaton hogy érdemes leszólítani a lányokat?

Figyelt kérdés
2023. febr. 5. 21:57
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Érdeklődnék, hogy ő is utazik-e, ő is valamelyik állomásnál fog-e leszállni, majd az időjárásra terelném a szót. Ha értelmesnek tűnik, akkor lehet egyszerű dolgokkal folytatni a beszélgetést, például hogy szeret-e vonatkozni, munkába megy-e vagy haza, gyakran utazik-e ezen a járaton. Lehet szimpátiát keltő megjegyzéseket tenni, például milyen jó ez a kocsi, én is szeretek előre/hátrafelé ülni, stb.
2023. febr. 6. 03:56
 12/21 anonim válasza:

Sehogy. Ha nem tud "elmenekülni" a helyzetben (vonaton, buszon), akkor ne csináld, mert belekényszeríted abba hogy beszéljen veled, még ha valójában nem is akar.


Kivéve persze ha valaki utal valahogyan arra hogy szólítsd meg, akkor megpróbálhatod.

2023. febr. 6. 08:55
 13/21 anonim válasza:
#12 az jó utalás ha a középső ujját mutassa felém?
2023. febr. 6. 09:59
 14/21 anonim válasza:

13

Mármint te kéred, hogy mutassa meg, vagy magától mutaTJa meg?

2023. febr. 6. 12:16
 15/21 anonim válasza:
Egy üveg bor társaságában érdemes elkezdeni
2023. febr. 6. 14:07
 16/21 anonim válasza:
Sehogy, ne zaklass idegen embereket.
2023. febr. 6. 14:26
 17/21 anonim válasza:
Előtte próbáld felvenni a szemkontaktust vele. Ha tartja, vagy esetleg mosolyog, akkor próbálkozhatsz az utazással kapcsolatos semleges szöveggel. Legyél visszafogott és udvarias.
2023. febr. 6. 17:53
 18/21 anonim válasza:

Engem az időjárással szoktak, nagyon cink és nem tudsz kiszállni a beszélgetésből. És ott ragadtok percekig.


Inkább mosolyogj rá vagy keresd a szemét. Ha láthatóan te nem jössz be neki, hagyd. Így az utcán vonat elég fura.

2023. febr. 6. 22:15
 19/21 anonim válasza:
Ha Borsod fele mész, akkor úgy, hogy: Téged is irritálnak a fülhallgató nélkül mulatóst hallgató gyökerek? ...
2023. febr. 7. 10:51
 20/21 anonim válasza:
Nem mondom, hogy lehetetlen, de nagyon kellemetlen is tud lenni. Nagyon rossz tapasztalat volt nekem, mikor egy srác nem akart békén hagyni. Egyfolytában faggatott személyes kérdésekről, kb mintha ezer éve randiznánk. Közben idegen volt és egyáltalán nem is akartam beszélgetni. Érzékeltettem, de nem foglalkozott vele. Nagyon rosszul éreztem magam.
2023. febr. 7. 16:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!