Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érezted már kiégve, hogy...

Érezted már kiégve, hogy semmi értelme az életednek?

Figyelt kérdés

Barátaim nincsenek.

Munkám nincs.

Barátnőm nincs.

Egyik platformon se lájkolnak - bár instagram-on telerakom hasteggel.


Mindig egy kis önbizalom hiányos loser voltam. A nőkkel sose volt szerencsém... Irigy és féltékeny vagyok a sikeres férfiakra! Gyűlölöm őket.


A mi hazánk és a fidesz miatt már attól is undorodom, hogy magyarnak születtem!


Van aki hasonló mélyponton van (Jelenleg) ?



2021. márc. 7. 20:45
 1/7 anonim válasza:
72%
Kb. minden második ember.
2021. márc. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Rühellem a fideszt, rengeteg mindent Lqrnak, de a te semmirekellõségedrõl pont nem tehetnek.
2021. márc. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Lassan egy évtizede annak, hogy így érzem magamat, bár van munkám. Meg lehet szokni, de jónak nem mondanám.
2021. márc. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Erről is a Zorbán tehet.
2021. márc. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze. Én jelenleg suliba járok, párom dolgozik, fizetve van az albérletünk. Boldognak kéne lennem, de sokszor úgy érzem, ki vagyok égve. Nincs semmi biztos jövőtervem, messze vagyok a családtól, barátoktól, nem tudom mikor fejezem be a sulit, és mihez kezdek utána. A napjaim úgy folynak el, hogy lassan belezakkanok. Ezek a valóságban nem nagy problémák másokéhoz képest, én mégis xarul érzem magam.
2021. márc. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyanezt érzem, bár én senkire sem vagyok irigy, mert az efféle dolgok egy kicsit sem érdekelnek már.
2021. márc. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt érzem én is, kár, hogy élek.
2021. máj. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!