Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A nőknek ennyire számít a...

Help24 kérdése:

A nőknek ennyire számít a férfi jövedelme?

Figyelt kérdés

“Elsősorban lányok és nők véleményére vagyok kiváncsi, hogy miért Lúzer az a férfi, aki nem keresi meg a minimum 300 000 ezer Forintot?„


• Sajnos a legtöbb találkozás lányokkal, akik olyan 25 év körüliek ezekkel a tapasztalatokkal szembesülők manapság.


*Megjegyzem: szerintem kicsit le kellene szállni a földre és nem az újságoknak, internetnek hinni főleg nem versenyezni. És ezt arra értem, hogy baráti köreimben észre vettem, a nagy versengési lázt, mert mindenki nagyot szeret mondani főleg, ha egy lánynál be akar vágódni a srác. Miért?


Lehet én vagyok a balek?, hogy őszintén meg mondom mennyit keresek és nem kamuzok még rá mondjuk egy 50-100 ezret.


Szóval erre lennék kiváncsi miért van ez a trend?


30+ éves Férfi.

Az őszinte válaszokat előre is köszönöm.



#pénz #elvárás #300 000 ezer #Társkeresésnél
2023. máj. 15. 09:00
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim válasza:
#11 jó de ezt te a gyerekedért/csalàdod miatt teszed, az egészen màs tészta. Egy idegen nő/társadalmi elvàràsok miatt nem fogok 3 műszakban 0-24 ben dolgozni hogy màsoknak megfeleljek.
2023. máj. 15. 10:59
 12/53 anonim válasza:

Soha egy randimon nem jött elő senki részéről, hogy akkor most pontosan mennyit is keresel?

Az szokott lenni maximum hogy mi a foglalkozásod. Ezt se a pénz miatt kérdezi senki általában, bár biztos van aki igen.

Ha valaki nagyon szegény az látszik a ruházatán is akár. Mai világban meg ilyen árak mellett minden luxus lassan.

Azzal a férfival én se randiznék akinek ez az elképzelése a világról hogy a nők egy egységes massza és a párkeresésben a pénz az ilyen fontos tényező. Nagyon idegesítő l, üldözési mániás ember az ilyen. Kéne a fenének akármennyit keres.

2023. máj. 15. 11:01
 13/53 anonim válasza:

12


Igen, én eltartok egy családot. A nők, akik társat keresnek, zömében családot szeretnének és míg otthon lesznek 1-2 gyerekkel, addig minimális lesz a jövedelmük. Tehát olyan férfit keresnek ösztönösen is, aki el tudja tartani majd a családot.

Egyébkènt az egyik férfi kollégámnak nincs családja, de így is több a kiadása havonta, mint 300, az albérlete 160 plusz rezsi, autó hitel törlesztés és benzin 60 körül, jó mondjuk dohànyzik ami nem kötelező, de ezzel a 3 dologgal el is érte a 300-at.

Én eleve nem értem, hogy lehet annyiból élni. Max ha otthon él a családjánál a kérdező. Az meg megint negatívum társkeresésnél. Ezek a dolgok egymáshoz kapcsolódnak. Az meg azért vicces, azért aranyásónak tartani egy nőt, mert olyat keres, aki minimum 300-at keres. Abból a 300-ból aztán senkit se fog kitartani, nem lesz wellness, meg Michelin csillagos étterem, meg ékszerek. Az egy teljesen más dimenzió. Ezekben a kérdésekben érezhető, hogy mennyire nem érzi a kérdező a forint fizetőképességét.

2023. máj. 15. 11:08
 14/53 anonim válasza:
23 éves vagyok, pályakezdőként keresem ennek több mint a dupláját 2 diplomával. Havonta-kéthavonta utazgatok, fizetős programokra járok - egyszóval ha már 5 évet rohadtam az egyetemen és most kifizetődik, vannak bizonyos igényeim, amit nyilván jó lenne kapcsolati szinten is továbbvinni. 300ezerből max kifizeted az albérletet+rezsit, aztán valahogy kihúzod hónap végéig. Nem vagyok szeretetszolgálat, mást nem akarok eltartani, sem a költségeit finanszírozni.
2023. máj. 15. 11:13
 15/53 anonim válasza:

A 300 ezer mint összeg nem tudom, honnan jön és ki ragaszkodik hozzá, de konkrét számhoz kötni semmit nem érdemes, föleg ilyen erös infláció mellett.


Másrészt aki szerint egy nö a pénzre hajt, ha "elvár" ennyit a férfitöl, annak semmi realitásérzéke sincs. Ez alatt a férfi nem képes emberi szinten élni, magyarul, ha egy nö összejönne vele, akkor nem ö tartaná el a nöt - mivel nincs miböl -, hanem a nönek kellene öt is menedzselni. Azaz épp fordítva, a férfi lenne az, akinek anyagi haszna van az egészböl.


Meg egyébként is teljesen érhetö, ha egy nö kb azonos helyzetü férfit keres, mert egy olyan valaki, aki éppen nem hal éhet a jövedelméböl, nem fog tudni lépést tartani valakivel, akinek azért van lehetösége ennél többre is.

2023. máj. 15. 11:16
 16/53 anonim válasza:

Nos kérdező láthatod hogy nagyon fontos a jó kereset és ez csak vállalkozással vagy értékes diplomával érhető el.

Szerencsére hogy hatalmas a kereslet a nők részéről a pénzes férfira de a kinálat erre az igényre alacsony.

Tehát ha eléred a jó pénzt, ne állapodj meg, hiszen mindig lesz nő aki alád fekszik a pénz miatt és válogatni nincs miből nekik mert az ország 2/3 nem keres 300 ezret vagy épphogy meg.

2023. máj. 15. 11:27
 17/53 anonim válasza:
Nos és a gazdag férfiakkal mi a helyzet akik megöröklik a több szàz milliós àrbevételű vállalkozàst és simàn hozzàk a nő àltal elvàrt szìnvonalat és még többet is? Ott mi lesz a probléma hogy nem ő érte el? Vagy a nő diplomàs a pasi meg nem?
2023. máj. 15. 11:30
 18/53 anonim válasza:

Huhh, akik dupláját is megkeresik, sőt többszörösét a 300 ezernek, azok elárulnák így névtelenül, hogy melyik városban és milyen munkakörben keresnek ennyit ilyen fiatalon?

Nettó?

Köszi!

2023. máj. 15. 11:36
 19/53 anonim válasza:

18


Nettó 800-at keresek. Budapesten dolgozom, MsC diploma biológus vagyok, sejtgenetikával foglalkozom.

A párom diplomás ápoló a Merényi Kórház traumáján, ő 650 körül keres, mert 200.000 a kiemelt pótlék a traumán.

Ez nem tudom mennyire segítség bárkinek, mivel mindkettőhöz sok tanulás és a munka iránti elhivatottság szükséges.

2023. máj. 15. 11:42
 20/53 anonim válasza:
A nagyàtlagnak nincs Msc-je csak úgy halkan megjegyzem.
2023. máj. 15. 11:43
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!