Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A nőknek ennyire számít a...

Help24 kérdése:

A nőknek ennyire számít a férfi jövedelme?

Figyelt kérdés

“Elsősorban lányok és nők véleményére vagyok kiváncsi, hogy miért Lúzer az a férfi, aki nem keresi meg a minimum 300 000 ezer Forintot?„


• Sajnos a legtöbb találkozás lányokkal, akik olyan 25 év körüliek ezekkel a tapasztalatokkal szembesülők manapság.


*Megjegyzem: szerintem kicsit le kellene szállni a földre és nem az újságoknak, internetnek hinni főleg nem versenyezni. És ezt arra értem, hogy baráti köreimben észre vettem, a nagy versengési lázt, mert mindenki nagyot szeret mondani főleg, ha egy lánynál be akar vágódni a srác. Miért?


Lehet én vagyok a balek?, hogy őszintén meg mondom mennyit keresek és nem kamuzok még rá mondjuk egy 50-100 ezret.


Szóval erre lennék kiváncsi miért van ez a trend?


30+ éves Férfi.

Az őszinte válaszokat előre is köszönöm.



#pénz #elvárás #300 000 ezer #Társkeresésnél
2023. máj. 15. 09:00
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim válasza:
Hàt jah ha normàlis nőt akarsz akkor legyél doktor,jogàsz, mérnök, politikus stb vagy hasonló szintű helyen.. Egyszerűbb el lenni aztán legfeljebb fizetek a szexért,az még mindig kevesebb időbe és pénzbe kerül mint egy ilyen elvàràsokkal biro hölgyeménynek megfelelni.
2023. máj. 16. 15:48
 52/53 anonim válasza:

Lehet alacsony helyen is de a nő elvárja hogy legyen egy erős ambiciója hogy legyen több és több, tegyen azért hogy jobban keressen.

Ha úgy veszük nő számára az is nagyon taszító ha van pénzed de nem kezdesz semmit az élettel és nem haladsz előre, hanem megelégedsz ami van, ez sem tetszene nekik.


De igen hatalmas ára van egy jó nőnek.

Az is megoldás lehet ha csak rövidtávon akarja vki hogy nagyon rágyúr a kinézetre azért az jóval olcsóbban megoldható, mint a rengeteg pénzt megkeresni.

2023. máj. 16. 16:11
 53/53 anonim válasza:

Egyes sváb kis településeken ez a köszönés, ismerkedéskor, a "jó napot kívánok" helyett: "middogozó?"


Na most...


Ad egy: akkor már inkább: mi a végzettséged, nem? Mert van diplomás, aki szüreteléssel, vagy takarítói munkával joban keres, mint a diplomás szakmájában! És kénytelen olyan munkát végezni, hogy meg tudjon élni.

Ad kettő: szerény véleményem szerint nem az volna az első, hogy a másik munkakörülményeit, anyagi helyzetét felmérni...

Ad három: első találkozás alkalmával, akár férfi, akár nő, nem bunkón, személyeskedve letegezni kellene, hanem megadni a másiknak a tiszteletet, ha már én eleve megadom! Valahogy így: "jó napot kívánok, én XY vagyok, Önt hogy hívják?" - én gyerekkoromban még tanultam tisztességet, felnőttként is általában így kezdem, kivéve, ha nálam minimum 20 évvel fiatalabb, húsz éves kor körüli, vagy kiskorú az illető, de olyankor is tiszteletben tartom őt és nem lerohanom hülyeségekkel, még ha tegezem is a nálamnál jóval ifjabbakat.

A sváb településeken nem szokás?


Tapasztalatból írtam, sok év tapasztalatából, különböző településekről.

2023. máj. 17. 18:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!