Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A nőknek ennyire számít a...

Help24 kérdése:

A nőknek ennyire számít a férfi jövedelme?

Figyelt kérdés

“Elsősorban lányok és nők véleményére vagyok kiváncsi, hogy miért Lúzer az a férfi, aki nem keresi meg a minimum 300 000 ezer Forintot?„


• Sajnos a legtöbb találkozás lányokkal, akik olyan 25 év körüliek ezekkel a tapasztalatokkal szembesülők manapság.


*Megjegyzem: szerintem kicsit le kellene szállni a földre és nem az újságoknak, internetnek hinni főleg nem versenyezni. És ezt arra értem, hogy baráti köreimben észre vettem, a nagy versengési lázt, mert mindenki nagyot szeret mondani főleg, ha egy lánynál be akar vágódni a srác. Miért?


Lehet én vagyok a balek?, hogy őszintén meg mondom mennyit keresek és nem kamuzok még rá mondjuk egy 50-100 ezret.


Szóval erre lennék kiváncsi miért van ez a trend?


30+ éves Férfi.

Az őszinte válaszokat előre is köszönöm.



#pénz #elvárás #300 000 ezer #Társkeresésnél
2023. máj. 15. 09:00
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim válasza:
18-as: éppen ez is mutatja, hogy a nöknek NEM a pénz számít (egy minimlásli szint fölött), hanem egyszerüen olyan embert keresnek, akinem emberi értékei is vannak, illetve akivel megvan a kémia.
2023. máj. 15. 11:44
 22/53 anonim válasza:

Nyilván Budapesten vagy valamelyik megyeszékhelyen keresnek jól az emberek.

Aki kicsit is járatosabb abban, hogy mi folyik vidéken a munka világában az már rájöhetett erre.

Faluban akinek garantált bérminimumos állása van az már kiskirálynak számít. Mert a többi csak minimálbért keres vagy közmunkás. És nem azért mert lusta dolgozni, hanem azért mert nincs más munka! És nagyrészt ebből áll Borsod, Szabolcs, Hajdúság egy része, a zsákfalvakról nem is beszélve. Kis városokban is hasonló a helyzet. Nem véletlenül akarnak sokan a fővárosba vagy külföldre költözni a jobb élet reményében!

Akinek van ehhez társa (vagy barátok) annak általában sikerül is. A többség viszont marad ott ahol van és vegetál abból a munkabérből amit a környéken el tud érni.

2023. máj. 15. 11:46
 23/53 anonim válasza:
20-as, tudom, hogy a nagy átlagnak nincs MsC-je, én se azzal a kezemben születtem. :) Ja és mielőtt, az eü alap diplomám ingyenes volt, sőt ösztöndíjat kaptam 3 évig az államtól. Szóval nem anyuci támogatott. Egyszerűen szorgalmas voltam és kitartó. Az emberek csak annyit látnak, hogy xy jól keres, a mögötte lévő hatalmas munka, évekig tartó lemondás senkit se érdekel.
2023. máj. 15. 11:49
 24/53 anonim válasza:
Exem egyébként a legnagyobb budapesti gyógyszercégnél dolgozott, vegyésztechnikus OKJ-val, igaz műszakolt, de 400 alatt sose keresett és ez már 2 éve volt. Szóval gyógyszercégeknél diploma nélkül is jól lehet keresni, ez egy tipp a képzetlenebb embereknek. Régebben volt bébiszitterem, ő 3000 forintot kért 4 éve a két gyerekért óránként és több helyen dolgozott, az se rossz óradíj szerintem. A budapesti műkörmösökről tudom még, hogy elképesztő pénzeket visznek haza és egy jó ingatlanos is tud nagy pénzt keresni, de ahhoz olyan személyiség kell, karizma, magabiztosság, stb.
2023. máj. 15. 12:01
 25/53 anonim válasza:

Utolsó te vállalkozásról írsz.

Kivéve a gyári müszakot ott igen összejöhet a 400, de súlyos egészségi ára van, mert a váltó müszak tönkrevág

2023. máj. 15. 12:15
 26/53 anonim válasza:

29. A fiam biokém emelten érettségizik most és az mondta, a biosszal semmit nem lehet kezdeni. Orvosira megy.

Megmutatom a válaszod neki. :D

2023. máj. 15. 12:21
 27/53 anonim válasza:

25


Értem. Tehát olyan munkakört mutassak, ahova nem kell végzettség, nem vállalkozói életforma és csak egy műszakban végezhető és jól lehet keresni vele? Olyat nem tudok. A cég megfizeti a tudásodat, az idődet és a hűségedet. Akinek egyik sincs, azt csak fizetgetik.

2023. máj. 15. 12:25
 28/53 anonim válasza:
26, ha orvosira megy akkor inkább ezt mutasd meg neki: az osztályon, ahol sejtferetizálást végzünk, dolgoznak szakvizsga előtt álló orvosok (24-25 évesek) az ő fizetésük alapból 800 nettó, aki már ügyelhet, az milliótól kezdődik. Ma megéri az eü területén tanulni, ügyes a fiad!
2023. máj. 15. 12:27
 29/53 anonim válasza:
Igen az orvos az alkalmazotti lét királya. Jár a millio teljesítménytől függetlenül
2023. máj. 15. 12:34
 30/53 anonim válasza:

A nőknek jellemzően van egy ilyen beragadásuk, hogy "fejlődni kell", és ők ez alatt azt értik, hogy

- ha nincs kocsi, akkor legyen

- ha van, akkor legyen jobb

- ha nincs saját lakás, akkor legyen

- ha van, akkor legyen jobb

- legyen ilyen TV, olyan izé...


A nőknél ösztönös ez a "gyűjtögető életmód". Ha benézel egy átlagos férfi és egy átlagos nő ruhásszekrényébe, akkor is azt látod, hogy a férfinak van pár rongya, a nőnek meg ott vannak a 15-20 éve őrizgetett kabátjai is, amiket sosem fog felvenni, de őrizgeti őket. A nők ilyenek.

2023. máj. 15. 12:37
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!