Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A nőknek ennyire számít a...

Help24 kérdése:

A nőknek ennyire számít a férfi jövedelme?

Figyelt kérdés

“Elsősorban lányok és nők véleményére vagyok kiváncsi, hogy miért Lúzer az a férfi, aki nem keresi meg a minimum 300 000 ezer Forintot?„


• Sajnos a legtöbb találkozás lányokkal, akik olyan 25 év körüliek ezekkel a tapasztalatokkal szembesülők manapság.


*Megjegyzem: szerintem kicsit le kellene szállni a földre és nem az újságoknak, internetnek hinni főleg nem versenyezni. És ezt arra értem, hogy baráti köreimben észre vettem, a nagy versengési lázt, mert mindenki nagyot szeret mondani főleg, ha egy lánynál be akar vágódni a srác. Miért?


Lehet én vagyok a balek?, hogy őszintén meg mondom mennyit keresek és nem kamuzok még rá mondjuk egy 50-100 ezret.


Szóval erre lennék kiváncsi miért van ez a trend?


30+ éves Férfi.

Az őszinte válaszokat előre is köszönöm.



#pénz #elvárás #300 000 ezer #Társkeresésnél
2023. máj. 15. 09:00
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim válasza:
40-es, de itt gyakorin inkább az a tendencia, hogy a pasi keres 300-at és azt már egy jó keresetnek tünteti fel és fél az aranyásóktól, ami már önmagában nevetséges!
2023. máj. 15. 20:39
 42/53 anonim válasza:

Utolsó a női agy úgy müködik ha a férfi kevesebbet keres akkor már nem opció, maximum ha minden más téren tökéletes.

Ezért vannak gondban a nagyon jól kereső nők mert férfiak jelentős részénél már jobban keresnek, és az a férfi aki csúcson van, nem kötelezi el magát sokáig vagy egyáltalán soha, mert a nők a pénzére nedvesednek, hatalmas a kereslet egy olyan férfi iránt. Ha meg elkötelezi magát akkor jellemzöen egy jóval fiatalabb nő mellett mert ugye miért is adná lejebb ha minden nő álma.

2023. máj. 15. 20:42
 43/53 anonim válasza:

És igen manapság a nőknek 300 ezer nem elég semmire, ezzel maximum egy minimálbéres érettségis nőnél lehet esélye.

A fizetés alsó hangon 500 ezertöl indul ami elfogadható, de nyilván ha nő keres 700 at akkor neki a te 500 ezred nem lesz elég

2023. máj. 15. 20:47
 44/53 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az őszinte válaszokat. Én sem pont annyit keresek, csak ez a válasz a nőktől kezd általánossá válni mint kérdés vagy kijelentés egy találkozásnál.


Igazat adok nekik, csak amikor az ember ismerkedik nem erre kiváncsi, hanem az illetőre és nem arra mikor hívom meg, de nyilván belefér nem vagyok sz.rrágó.


Én nekem van egy megtakarítási számlám, amit 2017-ben nyitottam arra a célra, hogy ha tervezésbe kerülne a család alapítás akkor ne utólag keljen kapkodni pénzért, hanem legalább előrébb legyünk a jövőbenimmel a kiadásokat tekintve. Sajnos egy szülés is 250-500 ezer között mozog, és még sok más. Baba kocsi vásárlás és még sorolhatnám. Szóval én erre a célra havonta 2017 áprilisa óta Havi 30 000 ezer Ft teszek félre erre a kis számlára.


Előre gondolkodok bár sokan mondták nekem, hülyeséget csinálok, mert úgy is közösen fogjuk állni a dolgokat. Hát nem tudom, de szerintem ez is egy jó pont.


A nettó 300 ezer Ft meg ilyen alap tényleg azt én is támogatom, csak ezért Én például, hogy többet keressek ennél túlóráznom is kell, amit nem bánok, csak nem biztos ezt egy lány is így fogja gondolni, mert néha ilyen téren elveszetnek érezheti az ember magát.

2023. máj. 16. 10:37
 45/53 anonim válasza:
Van itt olyan nő, aki azt mondta, a pénz nem fontos? Szerintem sem 😂
2023. máj. 16. 14:31
 46/53 anonim válasza:
Ezt mondom h nem mondjàk ki hogy fontos de nem is tagadjàk 😆
2023. máj. 16. 14:40
 47/53 anonim válasza:

Persze, hogy fontos egy szintig, ki szeretne mást eltartani, főleg akkor ha csak randiznak? vagy túlzottan visszább adni a megszokott életmódjukból?


Ha nem teheti meg magának, hogy eljöjjön velem ide/oda és nekem van annyi, akkor szívesen állnám az ő felét is, de azért amikor csak randizik az ember teljesen más a történet.

2023. máj. 16. 14:52
 48/53 anonim válasza:

Ha nőt akarsz hosszútávra akkor bizony nagyon jól kell keresni.

Tanulj meg olvasni a sorok között kb, legyen hobbid, járjál el utazgatni, programokra rendszeresen, tehát legyen sok pénzed mert bizony ezek rengeteg pénzbe kerülnek. Itt jön a második csavar hogy időd is legyen, ez pedig csak diplomás 0 értékü munkák esetén lehetséges (eleinte nagyon szivás amint elvégzed, viszont utána 1-2 óra tényleges napi munkavégzés home officeban) vagy vállalkozói lét esetén tudod megengedni (az is szivás eleinte amig beindul).

Kuli fizikai munkák esetén kereshetsz ugyan jól, de akkor meg időd nem lesz.

Szóval láthatod a minöségi nő nem egyszerü

2023. máj. 16. 15:02
 49/53 anonim válasza:

47

"Persze, hogy fontos egy szintig, ki szeretne mást eltartani, "


Régen a férfiak pont ezt tették.

Engem amúgy nem érdekelne, ha rosszul keres a másik, simán elhívnám helyekre. Igaz, én nem vagyok nő, lehet a társadalom ezt nevelte belém

2023. máj. 16. 15:03
 50/53 anonim válasza:

A nőnek a pénzes férfi olyan mint a férfinak a 18 éves lány/szép nő.

Nagyon vonzó

2023. máj. 16. 15:05
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!