Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A nőknek ennyire számít a...

Help24 kérdése:

A nőknek ennyire számít a férfi jövedelme?

Figyelt kérdés

“Elsősorban lányok és nők véleményére vagyok kiváncsi, hogy miért Lúzer az a férfi, aki nem keresi meg a minimum 300 000 ezer Forintot?„


• Sajnos a legtöbb találkozás lányokkal, akik olyan 25 év körüliek ezekkel a tapasztalatokkal szembesülők manapság.


*Megjegyzem: szerintem kicsit le kellene szállni a földre és nem az újságoknak, internetnek hinni főleg nem versenyezni. És ezt arra értem, hogy baráti köreimben észre vettem, a nagy versengési lázt, mert mindenki nagyot szeret mondani főleg, ha egy lánynál be akar vágódni a srác. Miért?


Lehet én vagyok a balek?, hogy őszintén meg mondom mennyit keresek és nem kamuzok még rá mondjuk egy 50-100 ezret.


Szóval erre lennék kiváncsi miért van ez a trend?


30+ éves Férfi.

Az őszinte válaszokat előre is köszönöm.



#pénz #elvárás #300 000 ezer #Társkeresésnél
2023. máj. 15. 09:00
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim válasza:
#30 a cipőgyűjteményről nem is beszélve. Hàt jó megértem ezt a viselkedési formàt. Pingvineknél is amelyik hìm a legszebb , legtöbb követ gyűjti a nőstény annak fog szülnk. Evolúció baràtaim , evolúció
2023. máj. 15. 12:42
 32/53 anonim válasza:
Utolsó ez tény, sosem elég, mindig több kell nekik. Amit még hozzáteszek hogyha egyik barátnője ment nyaralni akkor neki is kell, ha ők vettek vmit akkor nekünk is kell stb, nagyon megakarnak felelni a mainstream társaságnak
2023. máj. 15. 12:42
 33/53 anonim válasza:
30: Lakás teljesen általános, mindenki szeretne jobbat, amíg nem tud oda költözni, mint ahova vágyott. Kocsi és tv pont a férfiak mániája inkább.
2023. máj. 15. 12:43
 34/53 anonim válasza:

annyibol erdekelt mindig is hogy ne legyen olyan hogy sokkal kevesebbet keres mint en. egyreszt ez sok ferfi buszkeseget serti masreszt jo helyekre jarok el es megtudja igy maganak engedni hogy o is jön.


Azonkivul igen, no vagyok. Szeretem ha meghivnak. Enis ugyanugy meghivom a paromat neha valamire...de egy ferfi legyen kepes többször kedvessegbol es meg megteheti atvallalni a szamlat.


Pluszban, mint ahogy most nalunk a helyzet, ha en otthon vagyok a babaval eltudja tartani a csaladot a hazat, a kocsit, a macskakat (haziallatokat) stb.


Szoval igen, sajnos fontos mennyit keres valaki manapsag

2023. máj. 15. 12:44
 35/53 anonim válasza:
Régen még fontosabb volt
2023. máj. 15. 12:51
 36/53 anonim válasza:
Mert senki nem akar eltartani téged.
2023. máj. 15. 18:15
 37/53 anonim válasza:
#36 az eltartàs és amiket ìrtok elvàràsok között azért van àtmenet,de persze legyen igazad
2023. máj. 15. 18:28
 38/53 anonim válasza:

Ha neked az ELVÁRÀS, hogy kb annyi legyen a jövedelme, mint a nönek, akkor tényleg veled van baj, szerintem ez az alap.

Ha meg jóval kevesebbet keres a férfi, akkor a nö tartja el, ha együtt vannak.

2023. máj. 15. 20:20
 39/53 DanielC válasza:
Altalaban nem szamit, de attol sem normalisak a parvalasztasban. Ha en a csunya, kopasz ember lennek, aki eljatsza a magabiztos uriembert, rögtön erdekeltek lennenek.
2023. máj. 15. 20:22
 40/53 anonim válasza:
#38 igen nagy gondok vannak velem ha tegyük fel a pasi keres 500-at az asszony mivel Dr mondjuk 1millio felett akkor tényleg a csaj tartja el... Ja nem
2023. máj. 15. 20:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!