Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinderen mit jelent a "Komolya...

Tinderen mit jelent a "Komolyat, de nyitott vagyok" ?

Figyelt kérdés

Egyre több nőnél látom ezt kirakva, de igazából ez most mit jelent?


Két esetre jutottam:


1. Nem merik kiírni, hogy komolyat keresnek mert akkor félnek, hogy elijesztik a srácokat..


2. Hogy komoly kapcsolatot keresnek, de ha egy éjszakás lesz belőle arra az sem gond szóval abban is benne vannak...


Elsősorban nők válaszát várom, hogy ők például mit értenek ez alatt.

Előre is köszi! 29/F



2023. máj. 29. 13:01
 1/9 anonim válasza:
Leginkább azt, hogy csak egy jót d.nának, de nem akarnak közönségesnek tűnni.
2023. máj. 29. 13:05
 2/9 anonim válasza:

Azt jelenti hogy mindenre nyitott.Ha egyéjszakás lesz belőle akkor az ha komoly akkor az.28N

Én őszintén komolyat kerestem de nem irtam ki.Amúgy meg az is függ te mit akarsz? Ha komolyat akkor szegezd le az illetővel hogy azt akarsz

2023. máj. 29. 13:07
 3/9 anonim válasza:
Nem mindegy? Úgy sem írnak vissza..:D
2023. máj. 29. 13:14
 4/9 anonim válasza:
Azt, hogy ha te egy kedves mérnök ember vagy jó egzisztenciával, akkor gyereket akarnának legszívesebben, de ha egy két méteres görög félisten akkor pedig dugni egy jót. De egyébként meg főként semmit, a tindert önbizalompolírozásra használja a nők 90 százaléka.
2023. máj. 29. 13:58
 5/9 anonim válasza:

Csak szeretné jól érezni magát, lesz ami lesz alapon.

Nem fogok felregelni többet mert ez nekem nem pálya, és a matchekhez legalább kicsit nézni is kellene valahogy.

2023. máj. 29. 17:55
 6/9 anonim válasza:
Az első része az optimum, a második része a tűréshatár.
2023. máj. 29. 18:19
 7/9 anonim válasza:
Szexelni akarnak, csak nem szeretnék, hogy könnyűvérűnek tartsák őket. Illetve ha találnak olyan pasit, aki szexért cserébe eltartja őket, akkor komoly kapcsolatban is benne vannak.
2023. máj. 30. 12:55
 8/9 anonim válasza:
Kérdezd meg tőlük, lehet hogy emberenként más az ok.
2023. máj. 30. 23:02
 9/9 anonim válasza:
Számomra azt jelenti, hogy komoly kapcsolatot keresnek, de ha valaki csak szexelni szeretne, attól sem zárkóznak el. Ami alakul.
2023. máj. 31. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!