Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért pattintanak le a lányok...

Miért pattintanak le a lányok mindig?

Figyelt kérdés

Egy csomószor kezdek el beszélgetni lányokkal társkereső oldalakon, és igazából pár napot beszélünk teljesen indifferens témákról, hogy milyen napjuk volt, hogy érzik magukat, stb.stb., aztán pár nap múlva közlik, hogy hagyjuk abba a beszélgetést.

Nem vagyok sem bunkó, sem tolakodó, igazából nem értem.



2023. jún. 8. 21:03
1 2 3
 11/23 anonim válasza:

A férfiak 20% dugja a nők 80% -át egy nőt átlagosan évente 3 -5 különböző férfi dugja meg.


A maradék 20% lány 10% meg tartós kapcsolatban él és a maradék 10% meg incel aki vagy nem akar szexelni mert gyáva vagy mert nincs megfelelő partner vagy mert vallásos, vagy mert aszexuális.


A férfiak életük során és MOST KAPASZKODJ több karácsonyt élnek át mint nővel való szexuális élményt.

Az a bizonyos 20% -a a férfiakak aki rendszeresen dugják a 80% lányt az életében jó ha kétszer élvez egyszerre a partnerével.


Ha csajozni akarsz akkor itt egy tuti tipp.

Olyan nőhöz menj oda akinél érzed, hogy van esélyed, miért?

Hogy tapasztalatot szerezz, rutint és nagyobb legyen az esélyed, hogy dugásba viheted a hótehénkét. Egy idő után annyira megnő az önbizalmad és a rutinod, hogy nem kell, hogy csajozz mert olyan lesz a magaviseleted, amire a nők oda sandítanak és ha egy nő 3 -5 m.p.-nél tovább tartja veled a szemkontaktust akkor ne habozz, főleg ha szép avagy tetszik neked.

Tök mindegy, hogy mit mondasz ha már néz és megmered szólítani, ebben az esetben már nyert ügyed van, de mindeközben ne a telefonod markold vagy a farkadat, soha ne vedd elő a telefonod csak akkor ha kérdezi az időpontot vagy ha megadja a számát. Mindig tartsd vele a szemkontaktust FIGYELJ RÁ, minden nő csak azt akarja, hogy a kanmajma csak őt nézze csodálja, bókoljon neki, más nőre még csak rá se néz, legjobb az ha valami NEHÉZszexibombázó mellett mész el és a épp aktuális barátnődet dicséred jól hallható dialektusban. hogy: mennyire szépséges éteri teremtmény vagy, a világon nincs még egy ilyen szerencsés balfék mint én, hogy velem vagy, de ne vidd túlzásba. Nők azt szeretik ha hazudnak nekik a kanmajmok olyan nagyot amit józan állapotukban el sem hinnének mint bók.

ha elkezded csinálni a csajozást akkor pillanatoka latt ráérzel, hogy mi az ami bejön a lányoknak és mi nem. A nők 85% pont ugyan arra bukik. Az igazán igényes nőket nem tudod befűzni mert ők csípik fel a férfiakat és a férfiaknak választási esélye nincs, hogy mi hogy történjen ezek a nők, kipárolgásban, gesztusokban, kultúrában, intellektusban és mindenben a férfinem felett vannak és tökéletesen tudják, hogy mitől döglik a légy...pont ebből következik, hogy őket a férfiak nem merik megközelíteni mert olyan ridegek, magabiztosak, hogy ha egy ilyen nő visszautasít egy férfit az azonnal a béke segge alá esik vissza az önértékelése.


Jó pasiknak nem kell csajozni felcsípik őket a lányok, aki meg nem született jó pasinak az ne akarjon csajozni!

Az legyen valamiben profi, gazdag, főnök, szélhámos, ... de ezekre is ráunnak a lányok elég gyorsan.

2023. jún. 8. 23:09
 12/23 anonim válasza:

ma az a legjobb ha gazdag vagy és szép férfiként ha még okos is vagy akkor minden nő a rabszolgád lesz háremed lehet, pillanatok alatt még a nők is elviselik a másik nő jelenlétét azaz nem lesznek féltékenyek a riválisaikra és azt fogja/fogják csinálni amit akarsz azt csinálhatsz vele/ velük amit akarsz, de tényleg azt amit csak akarsz. Mert tisztában van még a legostobábbb nő is, hogy gazdag, szép és OKOS férfit nem talál mégegyet az életében. Minden nőnek csak egyetlen egy Hercege van az életében.

A nők a hercegeknek mindent megengednek mert tudják, hogy a hercegek azt dugják meg akit akarnak főleg ha gazdag s okos.

2023. jún. 8. 23:19
 13/23 anonim válasza:

Ezért kell tanulni, keményen dolgozni és egészségesen élni(sport, táplálkozás, pihentető alvás), hogy azzá fejlődj aki kell akárkinek is.

A világunk abba az irányba tart, hogy ezek lesznek a minimum elvárások és aki agresszív, buta, igénytelen azt szépen lefogja darálni a megvető női/ férfitekintet és annyi a nulláról nem tudsz felállni maximum marad a Marok Marcsi azt meg majd te döntöd el, hogy jobbos vagy balos kézzel.

2023. jún. 8. 23:28
 14/23 anonim válasza:
Senki nem szeret arról beszélni minden nap, hogy milyen napja volt, meg hogy van. Így persze, hogy lepattintanak.
2023. jún. 8. 23:43
 15/23 anonim válasza:
Mert első nap még oké erről beszélni, de aztán gördíteni kellene előre a csevegést, randira hívni, fenttartani a lángot.
2023. jún. 9. 06:23
 16/23 anonim válasza:
Mert ilyen a világ . Nekem is így volt sőt engem a kinézetem miatt is elitéltek. Megtaláltam azt a lányt aki a tökéletes számomra és 2 éve nagyon de nagyon szeretjük egymást. Magyarul az igazit találtam meg . Te is megfogod találni :)
2023. jún. 9. 08:34
 17/23 anonim válasza:
Hozz fel valami izgi témàt pl hogyan dugnàd le a dàkódat a torkàn.
2023. jún. 9. 09:26
 18/23 anonim válasza:
Lehet azért, mert ronda vagy.
2023. jún. 9. 09:28
 19/23 anonim válasza:
3 év 😳te jó isten. Én nem bírnám ki ha ennyi idő után szét mennénk . Véget vetnék az életemnek vagy teljesen bele őrülnék. Mi miatt mentetek szét 3 év után ?
2023. jún. 9. 09:41
 20/23 anonim válasza:
Tanulj táncolni, és az első találkozáson vidd el táncolni, imádni fog. Okosnak se kell lenned.
2023. jún. 9. 14:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!