Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért pattintanak le a lányok...

Miért pattintanak le a lányok mindig?

Figyelt kérdés

Egy csomószor kezdek el beszélgetni lányokkal társkereső oldalakon, és igazából pár napot beszélünk teljesen indifferens témákról, hogy milyen napjuk volt, hogy érzik magukat, stb.stb., aztán pár nap múlva közlik, hogy hagyjuk abba a beszélgetést.

Nem vagyok sem bunkó, sem tolakodó, igazából nem értem.



2023. jún. 8. 21:03
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

18-as

Képpel vagyok regisztrálva, tehát, ha nem jönnék be az adott hölgynek külsőleg, akkor gondolom nem kezdene el beszélgetni velem.

2023. jún. 9. 20:41
 22/23 anonim válasza:

Nem kell ezt ennyire túlgondolni, mint itt írják, azért, mert unalmas vagy. Ha az appon valaki azzal kezdi nekem, hogy mizu, meg hogy vagy, meg milyen napom volt, már unmatchelek is.

Ne indifferens témákról akarj beszélgetni, azok hosszútávon senkit nem érdekelnek. Mi a célod? Mit akarsz az élettől? Mi az, ami a legjobban izgat a világon? Miért az a hobbid, ami? Tehetséges vagy valamiben, van valami különleges képességed?

És ilyen kérdéseket feltenni a partnerednek is, gördíteni a beszélgetést.


Már ha erre képes vagy, és nem olyan átlagos és unalmas vagy, hogy csak a fent felsorolt kérdésekig juss el.

2023. jún. 14. 12:36
 23/23 anonim válasza:
#22 ez sem jön be sokaknàl
2023. jún. 14. 14:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!