Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lànyok,nők,hölgyek,asszonyok...

Lànyok,nők,hölgyek,asszonyok nektek mennyire fontos amikor férfit kerestek,hogy mennyi pénze,milyen fizetèse, milyen lakàsa, autója stb van?

Figyelt kérdés

2023. okt. 26. 12:48
1 2 3
 21/29 anonim válasza:

18-as


Te is szeretnél ilyen cégtől függeni,és ennyit keresni.

Irigy vagy és szánalmas.

2023. okt. 26. 22:09
 22/29 anonim válasza:
16-os a 11 és vagyok nem szívom mellre, viszont abban egyetértek hogy nem kell azért kis híján ingyenélőt eltartani aki a világtól se akar semmit. Viszont hiába a nagy fizetés a szavaidon látni hogy nem váltol ki vele semmien lényegesebb dolgot. Ja mert hogy de informatikus vagy, és..? Ha már a felvágásnál tartunk, a párom is annak tanult én ügyintézőnek és titkárnőnek most vágjam földhöz magam..? Mellesleg amilyen szerény kis országunk biztos vagy jó helyre tetted a sgged, vagy jó helyre születtél. Mert könnyű ám anyuci apuci vagyona álltal is eljutni valahova. Úgy meg aztán lehet pengézni. Annyi a különbség még köztünk hogy míg te költöd a milláid. Én egyszer ha eljutok oda ahol most te jelen vagy (önerőből) én soha se fogom elfelejteni honnan jöttem és hálás leszek. Ellenben veled.
2023. okt. 26. 23:48
 23/29 anonim válasza:
20 a nőnek férfi kell igen nem egy zsák della. 😂
2023. okt. 26. 23:52
 24/29 anonim válasza:

22) nem olvastad szerintem az első hozzászólásom. Én is a semmiből indultam, jó magyar mentalitáshoz hűen az a szar aki nem ragadt le a semmiben. Tanulni kellett hozzá, semmi egyebet tenni, jó helyre tettem a seggem? Ti tényleg ilyen buta lények vagytok, hogy semmi egyéb nincs mint jó helyre születni, vagy jó helyre házasodni? Haszontalan létformák.

És igen, költöm már a pénzt amit megkeresek és teszem félre a gyerekeimnek, ahogy a párom is. Mert, ha meghalok jóformán ennyi marad belőlem, vagy egy nagy adag tartozás, vagy a pénz. Inkább legyen a pénz. Sírnak értem egy darabig aztán az élet megy tovább.


De ha ilyen buta emberek rohangálnak az utcán nem csodálom, hogy a párkeresésben sem vagytok abszolút sikeresek.

Sem egy ingyenélő, sem egy földhöz ragadt ember nem kell senkinek.

2023. okt. 27. 08:21
 25/29 anonim válasza:
Mivel a nők nem szeretik a férfiakat, a nőnek a férfi csak arra kell hogy megvédje és biztonságot(anyagi biztonság; fizikai biztonság) adjon neki ezért csak ez számít, a férfinak csak arra kell a nő hogy kielégüljön és legyen aki mindent megcsináljon helyette. Ez az igazság. A szerelem érzése is csak illúzió, egy szervezetben ideiglenesen végigmenő biokémiai folyamat, amit mi csodának élünk meg. Ha szeretetről beszélünk akkor talán a szülő-gyermek kapcsolatot emelném ki azok közül is az anya-gyermek kapcsolatát, de ennek is inkább biológiai háttere van, az anya hordja ki a gyereket, ő szenved vele, ő eteti, ezért teljesen más érzéseket táplál felé mint bármely más emberi kapcsolatban.
2023. okt. 27. 08:45
 26/29 anonim válasza:
Sajnálom hogy ekkora hülye a párod hogy ennek tudatában még veled van, na és gyerek... az ilyennek se szültem volna soha. Te barom. Nem mindenki ingyenélő szó sincs róla, és igenis nem mindegy hogy ha kell pénz akár jogsira anyuék támogatnak benne akár a felébe is vagy apuka érte hitelt kell felvegyen akár egy alkalomra is. Aki itt ennyire ostoba az te vagy és süvít rólad az elkényeztetett kényelem is.
2023. okt. 27. 13:22
 27/29 anonim válasza:

Van ezekben igazság, nem tudom mit vagytok úgy oda, hogy nekik fontos az anyagi helyzet is. Igazuk van, mit ér a nagy szerelem, ha se pénz, se idő egymásra .. akinek pénze van általában ideje is, mert nem kell 12 órákat távol lennie. Olyannal se lennék aki túl sokat dolgozik.


De az biztos, hogy sosem kezdenék olyannal akinek nincs stabil anyagi háttere. Lakás, autó, és biztos állás, ezek fontosak nekem. Az, hogy milyen van ezekből szintén fontos. Baleset veszélyes egy régi, rossz autó, és nem is túl szép látvány. Nem élnék vidéken, vagy túl kicsi lakásban sem. És azért nem szeretném leélni legalább a fiatal korom úgy, hogy csak lakást és rezsit fizetünk aztán örülök, hogy még kaja van hó végéig az asztalon a maradék pénzből. Szeretek ide-oda menni, szeretek étterembe járni, szeretek néhány filmet megnézni a moziban, nem akarok évente egyszer ruhát venni csak mert nem telik rá, ezeket egyedül is csinálom, miért akarnék olyat aki mellett ezeket nem tehetem meg? Olyanra van szükség aki mellett ezeket ugyan úgy megtehetem, vagy még többet is.


Akinek ez nem tetszik keres tőlem igénytelenebbet. Nem is tudom hallja-e magát az aki szerint magadra költeni rossz dolog. Nem túlélni kell a mindennapokat..

2023. okt. 27. 15:17
 28/29 anonim válasza:

Nekem fontos. Magamnak ugyanugy megteremtek mindent, ezt a szintet akarom egy kapcsolatban is.

Olyannal meg nem akarok lenni akinek nincsen stabil, jo anyagi hattere. 24N

2023. okt. 27. 18:33
 29/29 anonim válasza:

Úgylátom akkor mi, a 25 körüli korosztály még adunk erre.

Sajnálom, hogy sokakat hidegen hagy az ilyesmi. Vagy pénz lesők vagyunk, vagy lesajnálunk mindenkit. Ha már ígyis úgyis szidnak minket legalább tényleg a magunk hasznára kell választani, nem a kárunkra. Nem adnék lejjebb abból ami már van senkiért sem. 🤷🏼‍♀️

2023. okt. 27. 19:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!