Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lànyok,nők,hölgyek,asszonyok...

Lànyok,nők,hölgyek,asszonyok nektek mennyire fontos amikor férfit kerestek,hogy mennyi pénze,milyen fizetèse, milyen lakàsa, autója stb van?

Figyelt kérdés

2023. okt. 26. 12:48
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
8-as senki nem mondta hogy "csóró" akar lenni és putriban élni. Csupán csak azt hogy nem minden a pénz. Az írásodből düh jön le és az hogy vagy nem jó és találod meg azt akivel meglennél elégedve. Vagy csak szr napod van és felkavar. Viszont ha nem is Disney mese, de jó egy olyannal élni együtt akitől később nem fogok anyagilag függni. Igen jól olvasod, függni. Mert aki így beszél az rohadtul függni akár csórókám...
2023. okt. 26. 19:05
 12/29 anonim válasza:
Akar*
2023. okt. 26. 19:05
 13/29 anonim válasza:
Fontos, hogy legyen normális munkája, ne legyenek adósságai. Ez rám is igaz, szóval nem várok el semmit, amit én ne teljesítenék.
2023. okt. 26. 19:18
 14/29 anonim válasza:
Fura, az autó mennyire fontos egyeseknek. Tényleg ilyenen múlik? Mi van, ha valakinek nincs szüksége autóra, de nem azért, mert sokba kerül, hanem mert jól megvan nélküle?
2023. okt. 26. 20:51
 15/29 anonim válasza:
10,egy nőnek kb. csak egy lyukat kell produkálnia,a férfinak minden mást,ez a szakszerű megfogalmazás.Csak akkor azt nem értem,hogy hol van a nők által kiharcolt egyenlőség.
2023. okt. 26. 20:58
 16/29 anonim válasza:

11) programozó vagyok (senior fullstack), rohadtul nem akarok függeni senkitől. 1.8m körülbelül magyar forintban a havi fizetésem úgy, hogy itthonról dolgozom, néha járok be az irodába, mire lenne szükségem? Van is párom, gyerekeim is vannak, ez elsősorban nem düh. Ilyen a stílusom, vagy csak azért fájt, mert pont szíven ütöttelek azzal, hogy nekem nem kellene olyan akivel nem hasonló a fizetésünk.

Nyílván nem mindenki a népesség legalja, de aki nem rendelkezik stabil élettel azzal nem lehet mit kezdeni. Amikor már valakivel eljutsz oda, hogy közös az ágy, közös a fedél akkor nem csak az anyagi javak közösek, de ugyan azok a kiadások is terhelnek.

Na most, ha én egyedül maradnék akkor 350.000ft (+100.000ft rezs) terhelne.

Nekem nem lenne pofám ingyen lakni senkinél. Szintén nem élnék úgy valakivel, hogy nem 50-50% minden. Ergo visszafelé is elvárom, hogy így legyen. Máris kiesett egy rakás ember, ha csak pénz alapján szűrünk, mert gondot vennék a nyakamba azzal, ha valakit el kellene tartanom. Szerintem ez így fair, de nem kell mellre szívni a véleményem, úgysem lesz (mondhatod, hogy szerencsére, csak nyugodtan) soha közünk egymáshoz. Véleményt kértek, ez az enyém. Keresd meg a tiédet. Aki azt mondja, hogy neki nem fontos az anyagi az vagy hazudik, vagy sose kellett egyedül megoldania semmit egy másik ember helyett is. Szar dolog. 🤷🏼‍♀️

2023. okt. 26. 21:34
 17/29 anonim válasza:

Bár valószínűleg én válaszom még annyira nem releváns, mivel fiatal vagyok, de pontosan emiatt nekem ezen a téren nincsenek nagy elvárásaim.

Még egyetemista vagyok, szóval valószínűleg a jövőbeli párom is hasonló korú lesz, esetleg ő is egyetemista. Emiatt pontosan megértem, ha mondjuk egyetem mellett nem dolgozik, nincs saját lakása, autója, stb. Nekem sincs egyik sem.

Ha esetleg nem egyetemista, hanem már dolgozik, akkor sincs kifejezett elvárásom arra, hogy már mindjárt saját lakása legyen, pontosan tudom, hogy ilyen fiatalon nagyon nehéz saját lakhatást teremteni. A kocsit pedig tényleg nem várom el.

Azt az egyet nem tudnám elfogadni, hogyha teljesen céltalan lenne, és se nem tanulna, se nem dolgozna, csupán amiatt, mert nem akarja egyiket sem, és mondhatni elvárja, hogy a szülei eltartsák. És ezt sem azért, mert esetleg nem tudna engem elkényeztetni vagy ilyenek, hanem mert akkor nagyon más lenne a világnézetünk, a jövőképünk, és nem lenne a kapcsolatnak túlságosan jövője.

2023. okt. 26. 21:41
 18/29 anonim válasza:
16,most is függesz,a cégtől,csak ott vagy egy csicska.A külföldi lóvét meg ne viszonyítsd a magyarhoz,külföldön ez lófax.
2023. okt. 26. 22:00
 19/29 anonim válasza:
Meg lehet nézni a mai nőket,a többségük influenszer,celeb,online k.rva,meg hasonló akar lenni.Még szép,hogy kell a lóvé.
2023. okt. 26. 22:03
 20/29 anonim válasza:
18) Ha lóf-sz lenne akkor mindannyian itt állnátok érte sorba, és nem azon panaszkodnátok, hogy miért nem kell senkinek a minimálbéres popsitok. Nőnek férfi kell, nem nagyra nőtt gyerek. :)
2023. okt. 26. 22:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!