Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 37 éves vagyok és a nálam...

37 éves vagyok és a nálam néhány évvel fiatalabb lányokhoz vonzódok általában ( 4-7 év kb. ). Van még esélyem arra hogy megtaláljam a társam és gyereket vállaljunk? Meddig reális egy férfinél/nőnél a családalapítás? Mikor kell elengedni?

Figyelt kérdés

jan. 21. 11:58
 1/7 anonim válasza:
Szerintem simán van időd, ma már jellemzőem eléggé kitolódott a megállapodás, családalapítás a nőknél, férfiaknál is. Egy rokonom 42 évesen találkozott a feleségével, ezután pár évvel vállaltak gyereket is, azóta is boldog családban élnek.
jan. 21. 12:08
 2/7 anonim válasza:

Ha itt kell megkérdezned, akkor már késő. Mire eléred azt az érettségi fokot, hogy nem másoktól várod, hogy megmondják, hogy kell élned, már túl öreg leszel.

42 éves nő vagyok és most várom az első (és utolsó) gyerekem. Pont lesz@rom, mit szólnak hozzá mások.

jan. 21. 12:25
 3/7 anonim válasza:
Nyugodtan lehetsz fiatalabb nővel is és akkor több időd marad gyereket vállalni. Párom 42 volt én 26 mikor megismerkedtunk.
jan. 21. 13:00
 4/7 anonim válasza:

Ha ezt itt kell megkérdezned, akkor nincs esélyed.


Ha lenne, akkor pontosan tisztában lennél magaddal, a külsőddel, az anyagi háttereddel, a stílusoddal, és tudnád, hogy van-e.

jan. 21. 14:22
 5/7 anonim válasza:
Még pár éved van.De az itteni tapasztalataim alapján te már "öreg" vagy.Vagyis ezt írják itt elvileg nők.
jan. 21. 15:44
 6/7 anonim válasza:
Miért akarod elrontani az életedet a gyerekkel? Élvezd inkább, hogy nincs, csak a baj van vele m
jan. 22. 10:07
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem egy gyerek nem rontja el az életet, sőt 40-80 között gyerek nélkül eléggé üres lesz az élet, de persze nem mindenki családcentrikus.
jan. 22. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!