Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol tudnék olyan nőkkel...

Hol tudnék olyan nőkkel ismerkedni, akik 30-as éveikben vannak, ketyeg a biológiai órájuk, ezért hamar lehet velük gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

Március közepén harminc éves leszek. Decemberben 9 éve, hogy együtt vagyok a lassan volt feleségemmel(5 éve vagyunk házasok). Én már évek óta nagyon szeretnék gyereket, ő még mindig nem szeretne, csak halogatja. Mindig valamilyen feltételhez kötötte a gyerekvállalást(Majd ha meglesz a diplomája, majd ha jobb munkahelye lesz, még ez az iskola, még ez, még az). Vagy 5-6 alkalommal tologatta, az alkalmat, mindig valamire hivatkozva. Én eddig mindenben támogattam őt, mindent megtettem, hogy sikerüljón neki, amit szeretne. Rengeteget dolgoztam, és munka mellett tanultam, hogy a közös életünket építsem. November közepén odaállt elém, hogy szerelmes lett valaki másba. A dologból nem lett semmi, azt mondja, velem akar maradni. Gyereket továbbra sem akar tőlem. Azt mondja, akar gyereket, de nem most.(Ő 30 éves)

Bennem viszont megtört valami. Lehet, hogy akár gyereket, de nem tőlem, csak azért van velem, mert nem akar egyedül maradni.(Ismerem őt, tudom). Én viszont nem akarok több időt, pénzt, és energiát pazarolni egy olyan emberre, aki nem akarja megadni nekem, ami boldoggá tenne. Egyre több ismerősöm van, aki már családot alapított, én meg egyhelyben toporgok évek óta. Úgy érzem, lemaradtam/lemaradók valamiről. Nagyon dühös, és frusztrált vagyok emiatt.(Nem vagyok irigy senkire, félreértés ne essék). Úgy döntöttem, hogy elválok, és keresek mást, aki ugyanazt akarja, mint én. Az ismerősi körömben szinte az összes hasonló korú nő már házas, eljegyzett, vagy párkapcsolatban van, vagy még nem akar gyereket.

Arra lennék kíváncsi, hogy hol tudnék olyan nőkkel ismerkedni, akik egyedülállók, gyereket szeretnének, és harminc felettiek, így sürgeti őket az idő, és minél hamarabb szeretnének gyereket. Azért írtam ezeket, mert tanultam a hibámból, és nem szeretnék még egyszer úgy járni, hogy éveket vesztegetek el egy olyan emberre, aki nem adja meg azt, amire vágyok. Válaszotokat előre is köszönöm!



jan. 28. 20:56
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
Te sehol.
jan. 28. 21:17
 2/29 anonim válasza:
Ez senkinek nincs a homlokára írva, ezért csak azt tudod tenni, amit most. Leírod/megmondod, hogy neked ez egy fontos, ha nem a legfontosabb dolog. Ettől eltekintve ugyanúgy kell keresgélned, mint bárki másnak.
jan. 28. 21:23
 3/29 anonim válasza:
Ami így kezdődik abból minden lehet csak egy boldog kapcsolat nem, már előre sajnálom azt a gyereket.
jan. 28. 21:38
 4/29 anonim válasza:

Teljesen igazad van!

Remélem sikerül újra kezdened!

Kitartást, és sok sikert kívánok hozzá! 🥰

jan. 28. 21:46
 5/29 anonim válasza:
Szerintem a mai nők(és sajnos férfiak is) totál alkalmatlanok a gyereknevelésre.Egyszerűen nincs meg a gyerekhez a türelmük,tudásuk.A gyerek be van baxva a tv,telefon elé,meg le van adva az óvodában,iskolában,így kb. egy újabb zombi droid nő fel(jobb esetben nem állami neveléses vagy csöves lesz).Majd indul az új kör.Addig jó a gyerek,amíg gügyög,meg cuki fejeket vág,aztán előjön,hogy xarik is,meg sír is,meg foglalkozni is kéne vele.És általában a munka miatt valaki nem fog ráérni és a gyerekből egy ilyen torz világ általi senki lesz.
jan. 28. 21:49
 6/29 anonim válasza:
5-ös mintha én írtam volna.
jan. 28. 21:51
 7/29 anonim válasza:
Általában azért is nőtt meg a kutyavásárlás,mert a kutya gyerekpótló is.Az is kis aranyos,bámul a boci szemeivel,nyalakodik,bújik,csak őt rá lehet rakni egy láncra,rosszabb esetben meg ki van hajítva az utcára,ha uncsi.
jan. 28. 21:55
 8/29 anonim válasza:
Az a helyzet, hogy szerintem aki akart gyereket annak ennyi idősen már van legalább 1. Az persze lehet, hogy tervez még többet is, de ha azt a meglévőt (vagy meglévőket) nem tudod elfogadni, akkor kár is nekikezdeni bárminek.
jan. 28. 21:57
 9/29 anonim válasza:
#5 #6 Ja, mert a kérdező aztán pont nagyon alkalmas rá, ezzel a hozzáállással... Tényleg, szerencsétlen gyerek, nem is kívánhatna jobb apát... De gondolom a kis csöpp agyatokig az el sem jutott, hogy nem csak a nőé a gyerek, hanem két szülője van, és hogy a tévé elé van a b@szva a gyerek az mondjuk nem csak anyukán múlik.... Apunak nem csak annyi dolga van, hogy megcsinálja a gyereket, aztán onnantól lesz@rja. Remélem nektek nincs gyereketek és soha nem is lesz.
jan. 28. 22:23
 10/29 anonim válasza:

Frankó. Én meg azért váltam el, mert nem engem akart, hanem azt, hogy megadjam neki amit vár az élettől.

Nem vagyok tenyészkanca, csak azért, higy legyen gyerekem, sosem kötnék le egy másik embert. Akkor sem, ha soha nem lesz. Előre sajnálom azt a nőt, aki összejön veled.

jan. 28. 22:32
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!