Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Itt vannak azok a lányok?

Itt vannak azok a lányok?

Figyelt kérdés

Akik ~30 évvel ezelőtt nagyon tetszettek nekem, csak akkor még nem tudtam mit kezdeni velük, most meg már nem akarok tőlük semmit, mert már nem is tetszenek?

Szóval tőletek kérdezném, hogy akkor miért nem voltatok rámenősebbek, hogy előbb elveszthessem a szüzességemet?

Én nagyon szívesen elvesztettem volna a szüzességemet veletek, ha egyáltalán észrevesztek. Ha itt vagytok és van fiatal felnőtt lányotok, akik tetszenek nekem, én nagyon szívesen elvesztetem velük a szüzességüket, hogy még véletlenül se járjanak úgy, mint ahogyan én jártam veletek.

Nem nagyon haragszom rátok, remélem, hogy ti sem énrám, amiért akkor nem vettetek észre.

Szóval 1-es, 2-es, Reni, Gabi, Icu, 3-as, 4-es, Franciska, Petra (ha kifelejtettem volna valakit, akkor sorry) ha olvassátok ezt a kérdésemet, akkor írjatok rám, hogy miért?



márc. 29. 03:39
 1/3 anonim válasza:

És a hónap kérdése díj nyertese...


Amúgy így, 50 körül, már nem vagy szűz, ugye? Mert ezen az oldalon ez egy nagyon fontos értékmérő ám!

márc. 29. 11:26
 2/3 A kérdező kommentje:

#1 Tényleg, ez is milyen érdekes kérdés, hogy ez a szüzesség elvesztése mennyire hangsúlyosan jelen van a kultúránkban. (Még filmek is szólnak erről, pl Amerikai pite.) Köszi, hogy rávilágítottál erre!


Emlékszem, hogy talán 5-öske(?) azért nem foglalkozott velem és kigúnyolt a disco előtti padon ülve és elengedte a kezem, mert rájött, hogy én még nem csináltam senkivel. Olyan furcsa arcberendezése volt a lánynak, talán még csúfolták és le is nézték e-miatt, de nekem bejött az alakja, meg a hátsója. Azért később szült gyereket, ha jól láttam. Beszélgetni azóta se tudtam vele, csak bámuljuk egymást.

Hát hiába, a lányok korábban érnek.


A hétköznapi értelemben már nem vagyok szűz, amúgy meg még igen, mert eddig csak érdekből csináltuk mindig.

márc. 29. 12:51
 3/3 anonim válasza:
Ez a szüzesség ez nem valami átok :D az élet meg nem tündérmese lol vagy szűz vagy vagy nem... ez nem olyan hogy csak akkor szabadulsz meg az átoktól ha éjfélog az igaz szerelmed puncijába teszed a falloszod :D
márc. 29. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!