Kondi - Gyakori kérdések

Keresés sport, mozgás - egyéb kérdések témában

Talált kulcsszavak:


Talált kérdések:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
Miert erzem magam egyre gyengebbnek konditeremben?

1 evig nem volt ilyen problemam de az elmult 2-3 honapban nem tudok egyszeruen tomeget emelni kb egyik gepnel sem, de mar amennyi sullyal csinaltam eddig mar azzal is nehezebben megy. mindenbol 3 kort csinaltam (ebbol az elso mindig egy konnyebb bemelegito kor),...

2
Szegeden keresek személyi edzőt. Kit ajánlotok?

Milyen árban mozognak? Első sorban női edzőkön gondolkodom. Az ár bérlettel együtt van, vagy külön venni kell azt is? Láttok e valami változást velük? Illetve olyan kondi, ami nincs mindig maxon.

1
Mennyit fogynék így?

Jún középen lesz egy esemény amire hivatalos vagyok. A napi szinten tartó kalóriámat eszem mert a diétásat egész nap bírom este meg... Szóval marad a szinten tartó. 5x2.5 óra edzés, több mint egy óra kardió és több mint egy óra erősítés. Szóval héti 12-13 óra szeretem...

6
Újra konditerembe, jó ez a terv?

Rég voltam utáltam most 10 évvel később nagyon tetszik. Simán bírok másfél órát. Ezért terv heti 5. De valaki azt mondja nem jó rögtön mert hízni fogok meg vizesedes meg visszataras... Mivel én szívesen csinálok nekem tetszik a 5 X 2 edzés. Csak most megijedtem. Mi...

10
Sugár Fitness kondi részének a gépparkja milyen?

Vannak lábgépek, fekvenyomó pad, minden? Miből mennyi? Meg még az is érdekelne, hogy mennyire szoktak sokan lenni délutánonként. Én azt tippelném, hogy ide kevesebben járhatnak mint a Fitness5-ba ami a metró mellett van az Örsön, de lehet rosszul gondolom.

1
Kondis lanyok! Cipo vasarlasban segitseg?

Szeretnek venni egy cipot kondis edzesre, mert a regi mar nagyon elhasznalodott. Irnatok nekem ajanlatokat amik tapasztalat alapjan lennenek? Tipus, marka, akar konkret cipo is johet.

3
Kecskeméten valahol felnőtteknek van kezdő judo, kick-box, box lehetőség?

Ahogy láttam csak gyerekeknek vannak órák vagy csak muay thai/bjj van. Nem lényeg hogy profi egyesület legyen csak mozogni szeretnék.

0
Milyen gyakorlatokat célszerű végezni a kerek nagy fenékért de vékony combért?

Újrakezdő vagyok a konditermi edzésben, volt egy nagyobb kihagyásom persze csak hobbi szinten. Igazából arra lennék kíváncsi hogy ha fenékcentrikus gyakszikat csinálok (csípőemelés, bolgár guggolás, román felhúzás stb) aminél nyilván dolgozik azért a combom is akkor...

1
Konditermi etikett?

Most mennék először. Egyetemi konditeremről van szó. Kevés gép, egy szoba. Csak bemegyek, és odamegyek egy szabad géphez? Vagy meg szokás kérdezni a közelben lévőket, hogy nem e használják forgóban éppen? Minden más infot is szívesen hallgatok.

7
Hol lehet kapni lábemelésekre alkalmas kondi állványt?

Sziasztok! Hol lehet kapni olyan kondi állványt, amire rá lehet könyökölni függőleges helyzetben, és térd illetve lábemeléseket lehet csinálni? Tudjátok ami játszótereken is van.

2
Mit kéne csinálni, hogy alhasam laposabb legyen? 25/F

Kb 1,5 éve edzek heti 4 alkalommal, váll/tricepsz/bicepsz/felső mellkas/lábon látszódik a változás már viszont az alhasamon nem (pedig heti 1-2 alkalommal edzek is a hasamra.) "Konyhában készül a kockás has" tartja a mondás... nem szoktam minden összezabálni, napi...

4
Egy fitness instruktor képzés hogyan néz ki (mondjuk a Best worknél)?

Mármint hogyan történik a gyakorlatozás, a 6 hónap alatt hányszor kell bemenni személyesen és ott mi a feladat? Előre is köszönöm, aki beszámol a tapasztalatairól!

0
A vitaminok fontos szerepet játszanak?

Vitamin C 1100 zal szemezgetek a scitec oldalán. De szívesen fogadok jobbat.

7
Most mennék életemben először (nőként) konditerembe, milyen gépet/gyakorlatsort ajánlanátok?

Alapból vékony típusú vagyok, nem hízok bármennyit eszek, szóval sajnos az étkezésemre nem szoktam odafigyelni. Most is inkább emiatt csak az izomépítés (főleg has, fenék, kar) érdekelne, a zsírégetés nem

6
Milyen a felső testem fél év edzés után? esetleg melyik az a rész amire jobban odakéne figyelnem?

Sziasztok 30éves pasi vagyok(186/80)..fél éve kezdtem el edzeni újra...jó lenne ha kapnák visszajelzéseket hogy jó úton haladok-e vagy sem.szívesen veszem a kritikákat is..ha érdekel valakit a dolog írjon pm-be aztán küldök egy rövid videót..köszi

4
Tesco-s marhahúsos krinolin, mennyire alkalmas izomépítésre?

100 grammban van 166 kcal, 15 g fehérje, 11 g zsír, 1 g CH. Nem szoktam feldolgozott húst enni, de ez ízlik, hetente párszor ennék. Kondis haverom azt mondta, ez szemét kaja, nem olyan jó a benne lévő fehérje sem. Igaza van, vagy nincs?

2
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯


Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!