Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Családi autó 1.5millió forintért?

Családi autó 1.5millió forintért?

Figyelt kérdés

Lehetőség szerint 2008 utáni

4 hengeres

Benzines

4 személyes a család(apa, anyu, 2 fiú(18 és 15 évesek))

Az autóval rendszeresen lenne vontatva(ezért is kell a 4 henger)

Francia autók kilőve

Lehetőleg 1.5millió legyen de a maximum ár 1.8millió



2019. aug. 20. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Ford Mondeo MK4. Tagas, nagyon gazdasagosan fenntarthato auto. 2.0TDCI inkabb a vontatas miatt, mint egy nyomatekszegeny benzines. Olcso hozza minden, Ford markaszervizben is! Ez azert nagy elony. Ennyiert pedig szepek vannak mar.
2019. aug. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ

Mindenképp benzines kell(apum fanatikusan benzines), de azért megmutatom neki

A max vontatás az 550kg gabona (ez volt eddig a legtöbb), eddig ezt egy 1.3as benzines Skoda Felicia is elbírta, de ez már kiöregedett:/

2019. aug. 20. 20:51
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Na az oke, csak egy benzines, annyira nyomatekszegeny, es meg egy plusz suly is rajta. Csori motor erolkodne, az meg ugye nem tesz jot semminek. 2.0TDCI nagyon jo konstrukcio, evekig hasznaltam ilyet, orajaban 520 ezer kilometerrel adtam el, de semmi baja nem volt. Es baromi olcso volt hozza minden. Kombikent pedig hatalmas auto.
2019. aug. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Accord sajnos nincs ennyiért (talán az egyetlen ami nagy és van benne benzinmotor és ajánlható), talán egy 1.6-os Octavia ami benzines és elfér benne a család. Sajnos ha nem lenne kikötve a benzin akkor az 1.9pd octavia tökéletes lenne.
2019. aug. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#1 A 2.0TDCI-nél viszont nagyon figyelni kell hogy a PSA motor legyen és ne a Ford motor. Az egyik jó, a másik egy betegágy.
2019. aug. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igy van PSA motoros volt nekem is. Nem rosszak a Ford motorosok sem, bar lenyegesen tobb gond van vele, mint a masikkal.

Octavia is ajanlhato, de abbol is a dizel. 1.9 PD TDI. Az is baromi jo, tagas, csaladi megbizhato jargany. Nem tudom miert ragaszkodik a benzineshez, foleg, ha egy ilyen hasznalos auto lenne, vontatas, stb. Oda kell a dizel nyomateka.

2019. aug. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Azt nem tettem hozzá, hogy az autó napi használatban van és néhány alkalom kivételével ~20km/napot megy

Komolyan nem tudom mi legyen, a Skoda műszakija októberben jár le és apám nem akarja már leműszakizni(~150k-t kéne rákölteni, ami több mint a komplett autó értéke)

2019. aug. 20. 21:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Dizel.
2019. aug. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Benzinessel rendszeresen vontatni?Gratulálok!Tudom hogy francia kilőve(bár nem értem miért)de egy 2.0dCi laguna/scenic lenne szerintem az abszolút alkalmas ebben az árkategóriában.
2019. aug. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Toyota Avensis MK2 2.0 benzin
2020. aug. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!