Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ebben az esetben feljelenthete...

Ebben az esetben feljelenthetem ot?

Figyelt kérdés
Egy ismerosom nem iratta at a nevere az autot, a szerzodest nem adta le okmanyirodaban es ez nekem ra egy evre jutott tudomasomra amikor kaptam egy levelet az okmanyirodabol,hogy rendor elkapta az ismerosomet torott szelvedovel rodeozott valabol, en mint uzembetarto kaptam errol levelet... Nos en az okmanyirodaban tettem egy nyilatkozatott mi az igazsag, akkor mondtak felszolitjak,hogy irassa at a nevere, meg sem tortent meg mert most a kozterulet felugyelettol kaptam felszolitast..mar beszeltem a rendorseggel, a kozteruletfelugyelettel, az okmanyirodaval is. Mindenki egymasra mutogat, de azert menjek be a rendordegre a papirokkal.. En az ismerosomet telefonon ertesitetrem fbn is,kozos ismeros altal is meg se reagalt.. Fellehet jelenteni?
2019. aug. 26. 12:24
 1/2 D. Brasco ***** válasza:
75%
Nem tudod feljelenteni,viszont annyi eszed lehetett volna higy az eladast kovetoen azonnal mész az ocsmányirodába az adasveteli nalad maradt peldanyaval es leveszik a nevedrol pont az ilyen jellegű dolgok miatt!
2019. aug. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
81%
Az adásvételt követő 8 napon belül a tulajdonosnak be kell fáradni az okmányirodába és bejelenteni az eladást főleg a saját érdeke miatt.Ha ez akkor megtörtént volna akkor már így 1 év távlatából az autót is kivonták volna a forgalomból és nem lenne most probléma se.
2019. aug. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!