Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyikkel járok jobban és...

Melyikkel járok jobban és melyiknek nagyobb a presztízse?

Figyelt kérdés

Max. 7 milliót szánok rá, egy új, Opel Astra vagy pedig használt A6-os Audi 2.0 TFSI-vel.

Igen, más kategória, de ezek tetszenek.


2019. szept. 5. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

honnan az istenből tudjuk, hogy melyikkel jársz jobban?

Ha villogni akarsz akkor audi.

2019. szept. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Az Audinak nyilván nagyobb a presztízse. Hogy mivel járnál jobban, azt nem tudjuk.
2019. szept. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Én biztos hogy az újat választanám, akármilyen is a másik.
2019. szept. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Kérdés, mennyi pénzed van fenntartani.
2019. szept. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Egyik szarabb mint a másik, a Suzuki után az Opel a másik népautó.

Ha szóba jöhet a használt is akkor már 2-3 éves autókat kapsz 7M alatt, és még marad is pénzed.

Én a normális autók irányába terelnélek, azért 6-7M-ért már lehet kapni 2-3 modellt is, ha a magam fejével gondolkodnék, és ennyi összeget fordíthatnék autóra, de nem jönne ki ennyiből valami új, akkor felkutatnám a használt piacot, én egy 2-5 éves autóval is kiegyeznék és maradna is pénzem.


Az audit győznéd is pénzzel? vagy csak lesz ami lesz alapon kezdted el nézegetni?

2019. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Presztizse... ha egy autótól várod ezt akkor édesmindegy, aki olyan pozicioban van ember az mindegy miböl száll ki, itt nem ez a helyzet.
2019. szept. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!