Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autó dilemma? Francia vs...

Első autó dilemma? Francia vs Német?

Figyelt kérdés

Első autóm lenne friss jogsival. A maximális keretem 1.5 millió. Dízelt szeretnék a fogyasztása miatt. Évi kb 20 ezer km kerülne bele a számításaim szerinte. De lehet több. A következő kocsik tetszenek

Renault megane 3 1.5 dci 2011 körüli.(rosszat még nem nagyon olvastam róla)

Volkswagen Passat b6 2.0 (sokan szidják)

Skoda Octavia 2010 körüli és Skoda Superb.



2019. szept. 16. 12:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%
Passat :)
2019. szept. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Totalcar népítélet sok infókat ad ezekről , Skoda a jobb ...
2019. szept. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Barnabas333 ***** válasza:
100%
Ezekből Skoda, de SuperB ennyiért elég régit kapsz csak...
2019. szept. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Sajnos igen a Superb legalja van ennyiért.
2019. szept. 16. 12:22
 5/22 A kérdező kommentje:
A szívem a Meganehoz húz igazából. Még van pár hónapom eldönteni. Fél év nézegetés alatt ezekre szűkítettem a listámat. :)
2019. szept. 16. 12:24
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Skoda Octavia. Nekünk az van és mi nagyon meg vagyunk elégedve vele, nagyon kényelmes vezetni és semmi baj nincs vele. Pedig azt hiszem a miénk 2009-es, tehát még öregebb is, mint a tiéd lenne. Én a helyedben egyértelműen azt venném.
2019. szept. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Na, akkor én most bele vauvau.

1. Másfél misiért, 20 ezres futásra nem vennék dízelt. Keresnék egy szívóbenzinest.

2. Kezdő jogsisként tuti jó lesz neked egy Passat meg Suberb méretű batár doboz? Gyerekeid vannak és babakocsit kell cipelni, vagy miért kell ekkora autó? Szerintem az elején tuti könnyebb egy kisebb autóval közlekedni, parkolni. Plusz egy kisebb autóból jobbat (újabbat) kapsz ugyan annyi pénzért.

2019. szept. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Aki a Passatok és Skodák felé húz, az a tipikus TDI-s "betyár"... Szóval ne keress rációt a választásában a kérdezőnek.
2019. szept. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
7-es, én Skoda Octavián tanultam vezetni. :D Itt Ausztriában lehet olyat, hogy jogsi nélkül vezethetek autót, ha apám mellettem ült és kint volt a tanuló tábla. Én az első km-eimet Skoda Octavián kezdtem és nem volt semmi baj, azt szoktam meg. Most Mazda 2-essel járok, mert az az én autóm, a Skoda apámé, a Skoda után az a kis Mazda furcsa volt, de megszoktam. Ez megszokás kérdése, nem lesz a kérdezőnek se baja, ha nagyobb autóval kezd.
2019. szept. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Kell a nagy csomagtér. Sok dolgot szoktunk a barátnőm kis Lupojába szállítgatni. Sosem férünk be normálisan. Még Nissan Qashqaiokat is nézegettem. De az nem fér bele a keretbe. Ezért is szeretnék, meg igazából tetszenek ezek a nagyobb kocsik/kombik kinézetre is. Nem 1-2 évre tervezek venni hanem legalább 5 évre szeretnék.
2019. szept. 16. 12:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!