Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális, hogy ettől a benzin,...

Normális, hogy ettől a benzin, gázolaj összecseréléstől most gyomoridegem van?

Figyelt kérdés

[link]


Rosszul vagyok most, félek, pedig soha , de soha nem tankoltam Budapesten, mégis a Shellnél tankolom mindegyik autómat.


Ha valaki elhagyja a blokkot, hogyan bizonyítja, hogy ott tankolt? Ti ügye nem tankoltatok ott? Ezek után nyugodtan fogok Shellnél tankolni mert jobban figyelnek majd, de gyomoridegem van.


Gondoljatok bele, egy veterán autóba tankolnak benzin helyett gázolajat, alkatrész sincs hozzá, vége.


2019. szept. 24. 01:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószinű,hogy rossz üzemanyagot tankoltál volna,de ha mégis akkor már elöjöttek volna a hibák és bizonyítékként gondolom van kamerafelvétel.
2019. szept. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Nem, nem normális kicsit sem, hogy emiatt gyomorideged van. Vagy sajnáljunk hogy több autód is van? Ha véletlen mást tankoltál a kút hibájából mi lesz? Semmi, az élet megy tovább, a kút állja a szervíz számláját.

Veterán autók? Hát oda biztos nem sima 98-asat tankolnak.

2019. szept. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
HA benzin helyett gázolat tankolsz , semmi baja nem lesz tőle. Ha észre veszed akkor lekell szívni amit tudsz , majd tele nyomod benzinnel és megy tovább hiba nélkül.
2019. szept. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

3. vagyok.

De ha valaki a dizelt megtankolja benzinnel, azt észre kell venni mert nagyon más lesz a hangja.

De ennyire botfűlű akkor megcsináltatja a shell az autóját.

Na és most mondja majd ezután valaki hogy melyik a jó kút , hol érdemes tankolni.

2019. szept. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Nem kellene,de megeshet az ilyen bármelyik kúton..ilyenkor ez van.

Új autóm van,nagyon finnya benzines,tuti nem mennék vele túl messzire, pláne tankolási szokásaimat elnézve 30-70% lenne a gázolaj javára,mert tele nyomom mindig. A kút rendezné a dolgot. Ha a blokkot meg elhagyom....bankkártyával fizetek mindig

2019. szept. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
30 éve felrobbant Csernobil. Rettegsz azóta minden nap?
2019. szept. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Pár éve nálunk is előfordult más kúthálózat töltőállomásánál. Pont akkor mentem szervizbe olajcserére. A szerviz (ez volt a legközelebbi az adott kúthoz) udvara tele volt a trélerrel behozott ott félretankolt autókkal.

Előfordul az ilyen, még ha nem is sűrűn. De ettől még nem dől össze a világ. Arra is van esély, hogy a fejedre esik egy cserép a háztetőről, vagy hogy elüt egy autó, balesetet szenvedsz, stb, de ettől gondolom még kilépsz a bejárati ajtón.

Amúgy szoktam Budapesten is tankolni. Mindig Shell kúton és mindig prémium gázolajat. (Ez egyesek szemében annyira vérlázító, hogy gondolom ez alkalommal is le leszek pontozva az előző mondatomért.) De a cikkben szereplő kút, nekem pont a város túlsó fele. A cikk ellenére is fogok ezen túl is Shellnél tankolni. Nincs semmi garancia arra, hogy más kúton, más kúthálózatnál nem fordul elő ilyen baki.


Veterán autónak egyáltalán nincs vége, ha benzin helyett gázolajat tankosz. Épp az az egyszerűbb eset, mert egyszerű, akár tisztán mechanikus karburátoros szerkezet. Simán szétszedhető, kitakarítható.

2019. szept. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A blokkot mindig megtartom egy ideig, nem csak ilyen eset miatt, lehetnek más gondok is az üzemanyaggal. Ha mégis elhagynád, egy ideig kötelesek megtartani a felvételeket, hogy ott voltál, szóval bizonyítható, és a benzinkút fizetni fogja a javítást.
2019. szept. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#6 , igen rettegek, mert 1986 május elsején minden rokonom kinn az esőbe ünnepelte a munka ünnepét és pont akkor ért ide a rádioaktív felhő, nem rákos még senki sem elvileg, de ez miatt félek, igen.


Várom a totalcar cikket, Zách Dani fog egy bő cikket írni. Egész éjjel ezen kattogtam, mondjuk egy Priussal mit művel egy ilyen baki :(. Szörnyű.

2019. szept. 24. 12:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem normális, írták is, hogy ha emiatt gebasz van a kocsiba jelezni kell nekik, gondolom fizetik a javítást, akinek kell.
2019. szept. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!