Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez már rossz, veszélyes...

Ez már rossz, veszélyes sofőrnek minősít?

Figyelt kérdés

Ma itt-ott 150 kilométert autóztam a barátnőmmel, aki a nap vége felé megszólt. tSzerinte gyorsan vezetek, és nem érti miért nem lehet lassabban menni.

Bevallom, hogy dinamikusan vezetek, és szeretek haladni. Nálam ez annyiban áll, hogy az előttem haladó lassabb járműveket megelőzöm. Mindezt persze úgy, ha tiszta a szemből jövő sáv, teszem ezt maximum(!) 120-al, vagyis a teherautókat, lassan közlekedő autókat.

Nem értem, hogy miért kellene menjek lassan mindenki után, nem elhagyva senkit, ha közben használom az érzékszerveimet és nem hajtok agyatlanul. Hozzáteszem, hogy lakott területen belül ritkán megyek 60 fölött, vagyis büntetést sem kaptam még.

Azt mondja, hogy neki ez szokatlan, mivel a nővére lassan megy.

Jó jó, hogy én ezt így gondolom, hogy minden rendben, viszont édekel más véleménye is. Ez most valóban egy jel lehet, hogy szólt, hogy mégiscsak még lassabban kellene közlekedjek?



2019. szept. 24. 19:09
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%
9# legyen így, de én nem ezeket tapasztalom. Pályán én is 130al megyek és még így elsuhan mellettem egy csomó potenciális vesedonor. Utána meg ha baj van, akkor jön a rinya, hogy jaj a szemét Isten miért vette el tőlem ezt a jó embert...
2019. szept. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Szóval, te egy zseniális sofőr vagy, de sajnos a barátnőd -aki a nővére vezetési stílusát tartja mérték adónak- sajnos nem respektálja az általad használt sebességtartományokat.

Köszönjük szépen, ez egy értékes infó volt.

Van még valami közölni valód, vagy elégedjünk meg ennyivel? Mert ha csak ennyi, mi akkor kitörő örömmel állapítjuk meg, hogy nagy boldogság számunkra a te jelenléted a közutakon.



Így jó??? :D

2019. szept. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
88%

Dinamikusan vezetni..

Szerintem friss a nőd, és egy kicsit megtoltad, hogy lássa, tudsz vezetni.

Ha fiatal vagy, akkor ez természetes. Én nem szeretem, de ez van, tesztoszteron stb..

Viszont a leírásodból azt szedem ki, hogy elég agresszív vagy.

Szeretnéd, ha valaki megerősítene abban, hogy nincs semmi baj, és nem hiszem, hogy tetszeni fog a válaszom.

Nem éri meg gyorsan menni. Bármi kiugrik eléd, gyerek, kutya, őz, részeg, 120-nál már nincs mit tenned. 90-nél sem nagyon, de ott még van egy kis esély.

Sajnos 20-ból 19 férfi a férfiasságához kapcsolja azt, hogy hogy vezet, mennyit tud az autókról, milyen kocsija van stb, nagyon kényes téma ez.

És miért? Megéri? Olyan baleseteket láttam, hogy egyik láb itt, másik ott, belek itt-ott, vér stb. Tegnap is volt egy motoros, lehet meghalt, elcsapta egy balrakanyarodó autó, mert azt hitte, még befér.

Megéri?

Szerintem nem. Engem biztosan megelőznél, én "lassú" vagyok, 80-90-nel megyek, településen meg 55-60-nal. Érdekes módon mégis jobb időket csinálok, mint amennyit a GPS kiad.

2019. szept. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
19%

ha már az anyósülésről rádszólnak az azt jelenti hogy nagyon gázul vezetsz.

ehhez még nem is kell gyorshajtani csak indokolatlanul nagy gázt meg nagy féket nyomkodni 0 előrelátással, meg kockásan venni a kanyarokat.

ezzel a.stílussal annyi a baj ha bármi váratlan történik, már nem lesz tartalékod korrigálni.

2019. szept. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
32%

#14!

"ha már az anyósülésről beszólnak...."

Sokan ülnek az említett helyen olyanok, akiknek sem jogosítványuk sem autójuk nincs.

Az ő vélemény miért is lenne mérvadó?

2019. szept. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%
15: mert ő az utas, akinek az élete a sofőr kezében van. Joga van szólni.
2019. szept. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
15: mert szar neki amikor a feje csapkodja a fejtámlát a bólogatós befékezéskor, meg jobbra balra dől az ülésben, aztán ennek ellenére végig az előtted menő seggében vonatozol, szóval még csak nem is tudsz gyorsabban menni....
2019. szept. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!