Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik vadi új kis autót...

Melyik vadi új kis autót vásároljam szalonból, ha a megbízhatóságot nézzük, és az ár nem számít?

Figyelt kérdés

Ha nem számít a pénz, melyiket vennétek, indokoljátok meg légyszi a választ alaposan. A küllem annyira nem számít, csak a technikai paraméterek.

Esetleg ha ismertek még kis autót, nyugodtan ajánlhatjátok, de azt is részletesen indokolva. A fogyasztás sem számít, illetve a lóerő. Leginkább a megbízhatóság.


John Mini Cooper S, Suzuki Swift Sport, Škoda Fabia Montecarlo, Volkswagen Beetle, Fiat 500, Ford Fiesta, Renault Clio RS, Honda Jazz, Suzuki Ignis, BMW 1, Hyundai i30, Kia Pro Ceed, Volkswagen Golf R, Seat Leon Cupra R, Audi A1, A3, Alpha Romeo Jiulietta, Mercedes A, Mazda 2, Opel Astra, Toyota Corolla, Nissan Juke, Škoda Citigo, Volkswagen UP, Lotus Elise, Lotus Exige, Citroën C Zero


Nagyon szépen megköszönöm annak a válaszolónak aki rá szánja az idejét, és minden ismeretét!



2019. okt. 13. 22:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mazda 2. Jelenleg egy 6 éves Mazda 2-esem van és imádom, nagyon jó kis autó. Az új verziójával sincs biztos semmi baj, úgyhogy nyugodt szívvel venném.


De amúgy ez a kérdés abszolút emocionális alapú. Újonnan egyik autóval sem lesz gondod 5-7 évig, úgyhogy igazából azt veheted, amelyik hozzád közelebb áll. Hozzám éppen a Mazda áll közelebb, ezért venném azt, de ez nem jelenti azt, hogy jobb lenne, mint mondjuk egy Honda Jazz vagy Suzuki Ignis vagy akármi.

2019. okt. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

"Újonnan egyik autóval sem lesz gondod 5-7 évig, úgyhogy igazából azt veheted, amelyik hozzád közelebb áll."


Az a probléma, hogy ezek ugyebár sorozat gyártású autók, tehát akkor figyelmet nem feltétlenül fordítanak az összeszerelés minőségére.


Nekem nagyon tetszik a Mini John Cooper S, de BMW motor révén nem tartják megbízhatónak. Szóval felejthetem is el a Minit? Pedig új autóról beszélünk.


Ha fel extrázva kérem a kocsit, akkor jobban odafigyelnek a gyártására? Ez egy bónusz kérdés.

2019. okt. 13. 23:29
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha városi kicsi autót akarsz, akkor Mini ooper, az jól húz. Én Audis vagyok, Én Coopert vagy A3-as coupét vennék ezen közül vagy Benz A. Franciát, olaszt NE. Astra meg rendőr autó... egyszer ültem benne, nem önszántamból, utálom, mint a xart. Esetleg még a Golf, ami nekem szóba jöhetne. Az Audi A3 a legszebb ezek közül kívülről, belülről nekem nem jön be. Az A1 szebb belülről. Ha kicsi kell, akkor akkor Mini vagy A1.
2019. okt. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Corolla nagyon jo auto, mi is ilyet vettunk.

Az arat is jol tartja.

2019. okt. 14. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

# 2/4, dehogy is ne viccelj már. Milyen lenne már az, hogy jobban odafigyelnek, mert kérsz extrát?


1. Cooper

2. A1

3. A3

4. Benz


Miért kell amúgy kicsi autó? Én az A5-tel is elvagyok a városba, BP, de volt Panameram is.

2019. okt. 14. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Kicsi autókat szerettem mindig is, abban érzem jobban magam.


Aki a Minit az első helyre tette... A mostanik már megbízhatóbbak hosszabb távon? Mert a régiekre azt a jelzőt aggatták, hogy drága szopóroller.

2019. okt. 14. 02:33
 7/14 anonim ***** válasza:

"Az a probléma, hogy ezek ugyebár sorozat gyártású autók, tehát akkor figyelmet nem feltétlenül fordítanak az összeszerelés minőségére."

Ha egyedi gyártású autót akarsz az egy kicsit más árkategória. De amúgy attól, hogy sorozatgyártott autó, még van minőségellenőrzés. De még ha valami csoda folytán szétesik valami (amire kb. 0 az esély), akkor garanciában javítják.


"Nekem nagyon tetszik a Mini John Cooper S, de BMW motor révén nem tartják megbízhatónak. Szóval felejthetem is el a Minit? Pedig új autóról beszélünk."

Azért nem megbízható, mert 10 évesen már minden baja van/lesz. 100 ezer km-ig szinte biztos, hogy semmi baja nem lesz, de ha mégis, akkor gariban javítják.



"Ha fel extrázva kérem a kocsit, akkor jobban odafigyelnek a gyártására?"

Ne viccelj. Ugyanazon a gyártósoron készül. Csak a végén az egyikbe belepakolják az extrákat, a másikba meg nem.

2019. okt. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Te azért nagyon el vagy tévedve a sorozat gyártással kapcsolatban.

Ez azt jelenti hogy minden autó pont egyformán van meg csinálva , össze szerelve.

Tehát ha az egyik jó , akkor mindegyiknek jónak kell lenni.

2019. okt. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kellemetlen, hogy az autóért egy családi ház árát kérik el, de 10 évesen már minden baja lesz még a mostani technológiával készült autónak is. A legmegbízhatóbb a felsoroltak közül melyik?
2019. okt. 14. 09:13
 10/14 anonim ***** válasza:
Én Ignist vennék. Most is az van, ha ugyan ennyit bírna az új, az teljesen jó lenne.
2019. okt. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!