Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket vásároljam meg...

Melyiket vásároljam meg szerintetek? Benzines Honda CR-V-t vagy a benzines Mazda CX-5-t?

Figyelt kérdés
Eddig a Honda tetszett, viszont olvastam róla, hogy van valamilyen olaj problémája 1.5 Turbó a 2017-2018-as gyártású CR-V-k nek. Előre is köszönöm a választ!

2018. nov. 27. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a gyk sz.rt se ér, ha ilyen barom kérdés van lesz 10 válasz, de ha technikai kérdés van akkor kussba van mind.
2018. nov. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én Mazda párti vagyok, igaz 6-os, a 2. generációs. Van Mazdából is olyan amelyik olajproblémás de most hirtelen nem tudom pontosan melyik. Kérdezz rá fb mazda csoportban, én is ott szoktam informálódni. Megbízhatóbb válaszokat kapsz mint itt.
2018. nov. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi van #1-eske, elgurult a gyógyszer? :-)

Azt tudtad, hogy itt a válaszolók többségének nincs gépész- vagy egyéb technikusi végzettsége? Se műszaki diplomája...

Mesélj, milyen kérdésedre nem kaptál választ?

2018. nov. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs baja. A hideginditasnal ha sokszor minusz 20-30 fokban rovid tavozol akkor kicsit tobb benzin kerul az olajba.

Ez orvosolhato neha autopalyas menettel, illetve ne a sarkkoron elj. Itthon nem szamit mert nem jon elo a hiba.


A mazda is jo 5let, mind a hondamat mind a mazdamat szeretem :))

2018. nov. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A Mazdának több a szervíz költsége mint a Hondának?
2018. nov. 27. 18:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Nemigen ismerem ezeket a típusokat, de annyi biztos a MazdánaK fél év sem kell és rohadásnak indul. Nem kell elhinni, mész az utcán és alánézel egynek és meglátod.

Van róla TC cikk is:

[link]


Nem néztem meg mibe kerülnek ezek, de én Toyota Rav4 hybridet vennék, mert azzal nem lehet mellényúlni. Méretben meg hasonló.

2018. nov. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nalam egyiknek se magas mindketto markaszervizes (egyik se suv mert nem orultem meg)

De. Mindegyik olajcsere only 20e ft alatt 10e kmre.

Mas nincs. A mazdaban lesz most valtoolaj csere mert automata es elvileg nem kell az 50 korul lesz azt ennyi.

Mazdan volt fekbetet csere is, usabol posi quiet betetet kell venni nem porol. Hondahoz meg uk. cox motors. gyari.


Szoval. Benzinen kivul mas nincs.


Rohadni meg. A mazdam 2014 dec evjarat koszoni nem rohad. Illetve de, de van egy 2 evvel regebbi vw a csaladban es szinten vannak rohados lengokar ugyben

2018. nov. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!