Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kettlebell edzéssel lehet...

Kettlebell edzéssel lehet izmosodni?

Figyelt kérdés

(Csoportos órára járok)

Nem vagyok se nagydarab, se kicsi, egy kicsit jobb fizikumom van az átlagnál, mert saját súllyal edzettem eddig.

Jelenleg 190cm vagyok, és 92kg.

+ kérdés:

Nincs nagy hasam, de kockás sem. Most akkor tömegnövelő étrend kell, vagy szálkásító?

Ha kértek, privátban tudok írni adatokat-méreteket (mell, váll stb stb)



2019. okt. 7. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha az izmosodás a cél nem ez a legjobb megoldás, de nyilván fogsz tőle valamennyit.
2019. okt. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Törzsizmok erősítésére nagyon jó, de nagyon ajánlott nyújtani-mobilizálni mellette mert a vállat totál be tudja kötni.
2019. okt. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem igazán, de legalább extrém sérülésveszélyes...
2019. okt. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért?
2019. okt. 7. 13:22
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:

A kettlebell egy eszköz, egy darab vas. Egy kettlebell edzéssel egy maratonra is fel tudsz készülni, csak jól kell tudni vele edzeni.

Izmosodni is lehet vele.


Ha a kettlebellt választod, mindenképp bizonyosodj meg róla, hogy megfelelően képzett szakemberrel tanulsz meg edzeni és nem a youtube-ról vagy valami kóklertől. A strogFirst edzőket ajánlom.

2019. okt. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Kettlebe edzéssel maratonra készülni. Na ekkora okosságot se olvas az ember minden nap...
2019. okt. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:

[link]


:)

2019. okt. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!