Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van, hogy erősödök de...

Miért van, hogy erősödök de nem növekedik a testsúlyom már 2 éve? Izmosodni akarok!

Figyelt kérdés

2019. okt. 11. 11:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
2019. okt. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Picit túl kell terhelni, a mikrosérülések és a megerősödő visszaépülések növelik a tömeget, ha normálisan kajálsz.
2019. okt. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

ha az erőd nő és nem most kezded az edzést, akkor az izomtömeg is nő...

val'szeg a zsírból párhuzamosan megy le

2019. okt. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nem.5 éve edzek

Az utóbbi hónapokban 7.5kg-t raktam a felhúzásomra és guggolásomra egyaránt.De semmit sem nőtt a tömegem,egy grammot sem.Sőt,kisebb vagyok mint tavasszal.Tavasszal voltam 74,ma reggel meg 72.9,pedig tömeget növelek

Ja,leher kox kéne

Így is annyit zabálok hogy összehányom magam,megeszek napi 2700 kcalt

2019. okt. 11. 12:15
 5/19 anonim ***** válasza:

"Így is annyit zabálok hogy összehányom magam,megeszek napi 2700 kcalt"Itt meg is valaszoltad a kerdesed, en 4000-4500 kaloriaval dietazok, 6000+ tomegelek.

Az a 2700 nagyon nagyon keves.

2019. okt. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nem bírja a gyomrom.2700 kcal-lal is napi 3x kell szarnom.Nem bírok többet enni.

Meg edzeni sem tudok tele hassal

2019. okt. 11. 12:21
 7/19 A kérdező kommentje:

Napi kb 1800 kcal ami jól esne de így is leerőltetek még plusz ezret és folyton fosnom kell ettől a hatalmas mennyiségtől.

Ennek 4000-et,időm se lenne edzeni mert egész nap csak zabálnék meg fosnék

2019. okt. 11. 12:23
 8/19 anonim ***** válasza:

Rosszul eszel.

Sokan beleesnek abba a hibaba, hogy "tul tisztan" esznek. Valoszinuleg kifejezetten nehezen hizo vagy. Ebben az esetben erdemes kicsit osszeszemetelni az etrended. Csupan tiszta kajabol valoban fizikai korlatai lehetnek annak, hogy fejlodj.

Egyel tobb cukros es zsiros kajat. Konkretan hulladekot. A hasmenesre pl. a mekis marha burgerek kifejezetten jok, megkotik kicsit a beltartalmat. A 8-10 evvel ezelotti enem most szembekopne hogy ilyen baromsagokat irkalok. De nekem ha megindul a hasam, 3 dupla sajtburger vagy 2 dupla royal par ora alatt rendberakja. Nem mellesleg kaloria. Nyugodtan mehet a dobozos jegkrem is pl. edzesnapon. Sot edzes elott kozvetlenul 3 sickers vagy 2 dupla twix extra, csodakat tesz. Persze, a szakzsargonban az terjedt el, meg a shop builder is azt nyomja, hogy ha edzes elott cukrosat eszel, ver ukor leesik, stb. Ami igy ebben a formaban nem igaz. Soha nem esik szo a mennyisegrol. Ha sok cukrot zabalsz edzes elott, hiaba gyors ch, a mennyisege miatt a felhasznalasa is tobb ido lesz, nem mellesleg a kexes-mogyoros csokik felszivodasa nem ugyan az, mint ha betolnad a vitargot vagy a szolocukrot (lassabb, elnyujtott folyamat). Valamint a terfogata is kicsi, igy nem fog elteliteni, nem lesz hanyingered sem edzes kozben, de a kaloria folyamatosan rendelkezesre all 1-2 oraig.

Nyilvan nem egeszseges. De ha fejlodni akarsz, naturban nagy tomeget felrakni, muszaj kilepni a szokasos testepito tiszta etelek kozul. A hulladekot is lehet esszeruen felhasznalni.

Kovetkezo edzesednel proba kepp nyomj be 3 szelet twix extrat edzes kezdese elott 20-30'-el. Majd egy masik edzesnapodon iktass be egy dupla mcroyal menut 3 oraval edzes elott, es megint mehet a csoki. Nem plusz 7,5 kilot emelsz egyik edzesrol a masikra hanem 10-15-ot.

2019. okt. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Pontosan én is így vagyok.


Fél éve stagnálok 75 kilón 185 centivel. Kb. 15 kilót felszedtem izomban évek alatt, de ennyi, utána megállt minden.


Kb 10x terveztem újra az ét és edzéstervemet, de semmit sem változom, de erőben meg valamennyit fejlődtem azért.


Van az a kcal, amit nem vagyok hajlandó bevinni. 4500-ra már nem megyek fel, amikor más parizerrel meg kiflivel 2x nagyobb mint én.


Szerintem mindenkinek megvan a genetikai határa/adottsága, felesleges erőltetni ezt az egyél többet dumát.


Nyilván, ha nem lenne más dolgom, nem kellene stresszelnem semmit, tele lennék lóvéval és hátradőlhetnék, akkor talán meg tudnám oldani, hogy egész nap erre figyelnék, és felszedhetnék még 5-10 kilót. De akkor sem biztos, hogy lenne kedvem egész nap enni, meg fsni ahogy mondod...


Én már eleresztettem ezt a dolgot, magamhoz képest fejlődtem, aztán kész. Edzegetek, eszek amennyi jól esik aztán kész.

2019. okt. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Dettó nekem is ugyan ez volt.


Én 60kg-osan 3200 kaloriával tömegeltem. Ráadásul tisztán ettem. Az emésztésem tönkre ment a rákba. Az egy dolog hogy napi 2-3x fostam, de 0-24-ben fingottam mint az állat.


Aztán abbahagytam ezt az őrült kajálást. Utána meg szépen épültem le.(Vissza 48kg-osra) Nekem normaflor meg ilyen emésztő segítő probiotikuomok sokat segítettek, de nem szedheted őket életed végig, szóval.... Itt tényleg csak az a megoldás hogy több csaló kaja...

2019. okt. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!