Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elakarok kezdeni kondizni....

Elakarok kezdeni kondizni. Szeretnék izmosodni, hízni, mert vékony vagyok. 18 vagyok 182cm 62kg Mit szedjek? Miket tanácsoltok?

Figyelt kérdés

2019. okt. 4. 16:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
19%

Zöld jumbo, glutamin, BCAA.

Ezek a legfontosabbak. Ha van lóvé akkor mehet valami bedurranásfokozó is.

2019. okt. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Ne szedj semmit, teljesen felesleges még az elején. Ezek nélkül a szerek nélkül is el fogsz kezdeni izmosodni.
2019. okt. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%
másodiknak igaza van. nagy kár, hogy a legtöbb embernek az első kérdése a "mit szedjek?" és nem a "mit egyek?", "hogyan eddzek?", "mennyit aludjak?" stb stb.
2019. okt. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
25%
Na megjöttek az okosak
2019. okt. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
17%

A folyékony táplálék edzésnapon kötelező, edzés után azonnal. Ilyenkor szivacsként szívja magába a tested a tápanyagokat.


Legjobb választás egy minőségi tömegnövelő, de otthon kikeverd a fehérjét dextrózzal az is megteszi!

2019. okt. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
10%
#5 jumbo sokkal jobb. Olyan anabolikus mátrixot tartalmaz amit te csak úgy otthon nem keversz ki, hidd el nekem. Egy ilyen táplálékkiegészítő kikísérletezese egy csapat élelmiszermérnök akár több évnyi munkájának eredménye.
2019. okt. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

"Na megjöttek az okosak"


Mégis miért okosság az, hogy ha valaki előtte sosem kondizott, akkor az anélkül is izmosodni fog, hogy szedne bármit is? Tudom, hogy nehéz felfogni a tesztoszterontól túlcsordult glutaminos agyadnak, de elég jártas vagyok a témában, tudom miről beszélek. Egy kezdőnek teljesen felesleges szednie bármilyen kiegészítőt. Egyen normálisan, pihenjen eleget és fejlődni fog.

2019. okt. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Hol vagy te jártas? Mit tudsz felmutatni?


Hiteltelen kamu alak vagy.

2019. okt. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

akkor későbbre mit ajánlotok? zöld jumbo? vagy mit?

és glutamin vagy kreatin kell?

2019. okt. 4. 16:56
 10/18 anonim ***** válasza:
50%
Sok mindent fel tudok mutatni, de most nem ez a lényeg. A lényeg az, hogy teljesen értelmetlen dolgokat írsz. Látszik, hogy egyáltalán nem értesz hozzá, csak iszod ezeket a szarokat és azt hiszed, majd ezektől megnősz. Kondis tucatember vagy, aki képtelen az önálló gondolkodásra :D
2019. okt. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!