Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez az autó valóban fel tudott...

Ez az autó valóban fel tudott menni?

Figyelt kérdés
[link]
2019. okt. 20. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Bár szakértő nem vagyok, és a quattro nagyon jó, de :


0:24nél a kocsi alatt középen amikor megy fel a dombon, ott kis részen középen jön föl a hó, mintha kábel lenne és azon húznák fel, 0:27 körül mikor oldalról mutatják, a kocsi elején jobb oldalt alul szintén látszik valamilyen szerkezet, plusz a kábel is (0,25-ös lejátszási sebességre raktam), szóval azt mondom, kamu.

2019. okt. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Kamu.
2019. okt. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Itt még akkor se menne fel ha meglenne láncolva.

Amúgy a németek a legnagyobb hazugságokra is képesek.

2019. okt. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Itt még talán sok helyen az 5-6 %-os emelkedő sincs és mégis vissza csúsznak az autók.

https://www.youtube.com/watch?v=kN3Y0kyBrzQ&t=70s

2019. okt. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Abszolut latszik hogy sodronnyal vontatjak fel...
2019. okt. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk én láttam már böhöm nagy Audit felmenni meredek emelkedőn, totál le volt fagyva, gyalog is kb négykézláb mentünk fel úgy csúszott, az autó meg simán felment.
2019. okt. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

Amúgy itt van egy "hogyan készült" videó, ahol külön beszélnek a sodronyról, és hogy csak biztonsági szerepe van. [link]


Csináltak ugyanilyet a 25 éves évfordulóra, ahol a sodrony "fix" és szabadon megy rajta az autó felfelé, viszont a visszacsúszásban meggátolja.

[link]


Na meg logikusan végig gondolva sem sok értelme lenne egy reklámnak ami arról szól, hogy felhúztunk egy autót sodronnyal.

2019. okt. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
EZ nem arról szól hogy felhuzzák, de felhuzzák és hülyére veszik azt aki elhiszi.
2019. okt. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!