Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiúk-lányok! Az ilyen típusú...

Fiúk-lányok! Az ilyen típusú (példa (fénykép) lent) impressziv méretű autókról mi a véleményetek? Van ennek akkora "becsülete/presztízse", mint egy európai prémium autónak?

Figyelt kérdés
[link]

2019. okt. 21. 17:17
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Nemcmindegy, sose lwsz egyiked se inkabb nézegesd a logant
2019. okt. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Mondtam, hogy bármi is a válasz, te még egy darabig el fogsz beszélgetni magaddal. ;)
2019. okt. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


1 éves kérdés ugyan, de válaszolok rá.

Európai autó az kuka. DE TELJESEN KUKA. Ha prémium luxust szeretnél akkor a Cadillac Escalade teljesen neked való. Már csak azzal megvan a prestige-ed ha kigurulsz az utcára. Ezt az autót meg fogják nézni akárhol is jársz (kivéve az USA-ban mert minden utcán legalább 2-t látsz).

Saját vélemény ugyan, de már az meg kell hogy győzzön, hogy V8 és Cadillac. Mondhatják hogy ronda, meg sokat fogyaszt de aki ilyet mond az is valami tömegautóval járkálhat... Én ajánlom, bár sosem volt még ilyenem, de a vélemények amik vannak róla szerintem 100% ig meggyőzőek.


Mellékesen a 2021-es Cadillac Escalade mégbrutálisabb az OLED műszerfallal. És ugyanabban az árban van, mint egy európai "luxus" autó.

2020. júl. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!