Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiúk-lányok! Az ilyen típusú...

Fiúk-lányok! Az ilyen típusú (példa (fénykép) lent) impressziv méretű autókról mi a véleményetek? Van ennek akkora "becsülete/presztízse", mint egy európai prémium autónak?

Figyelt kérdés
[link]

2019. okt. 21. 17:17
1 2 3 4
 11/33 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
61%
A kérdést Nem értem, de jó lenne egy ilyen bódé a kertbe a tyukoknak
2019. okt. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Kedves parasztbácsi! Látom nem olvastad amit előtted írtam. Ne fogd vissza magad, szurkolok, hogy ezúttal sikerüljön átböngészni!
2019. okt. 21. 19:40
 13/33 anonim ***** válasza:
0%
Sose lesz ilyened ergo tökmindegy
2019. okt. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Számomra egy rolls royce ugyanazt az érzelmet hozza elő (ellenszenv, felesleges rongyrázás), mint az általad mutatott cadillac. Az utálat erős szó, de valóban, taszít. Érzelmekre nem mindig van magyarázat, úgyhogy lehet, ezért nem kapsz olyan választ, ami elégedettségedre szolgál. Szeretném azt hinni, hogy mégha meg is tehetném, akkor sem költeném ilyen járműre a pénzem. Nem tudom miért pontosan, de felszínesnek gondolom.
2019. okt. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Az üzenete ennek az autónak rossz itthon. Jellemzően bűnözők használják, akik azt gondolják, menőbbek a nagy autótól. Amúgy meg sokat eszik, nincs hozzá alkatrész , stb. De általában Európában az USA autóknak kicsi a presztízs.
2019. okt. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
79%
Egyszerűen csak ronda haver, nem erted? 😂
2019. okt. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

Valaki írta előtted, hogy ennél egy BMW (vagy Mercedes, Bentley, édes mindegy, egy (méregdrága) kutya) is sokkal "jobb".


Kérdés csupán az: miért?


Pláne, ha még sokkal drágábbak is...

2019. okt. 21. 19:44
 18/33 A kérdező kommentje:

Ronda???


De egy pénzbehajtós Q7-es, vagy egy szintén féltégla GL Mercedes, netalán egy régebbi Volvo XC90 azok meg "szépek" ugye?


És jó olcsók is? ;)

2019. okt. 21. 19:47
 19/33 A kérdező kommentje:

Nagyon elcsendesedtetek. :)


Mégiscsak van abban valami, amit az utóbbi percekben írtam? ;)


Azonban erre tényleg várom (már amennyiben normál hangnemben írónak) a válaszokat:


"Akkor (hogy ne tűnjön olyan kőbe vésett alapigazságnak a kérdésem/véleményem), megfordítom a kérdést:



Miért taszít egyeseket ennyire egy amerikai szabadidőautó?



Mi az, ami miatt annyira utálni kell?



Jobb lenne helyette egy szintén elég nagy (na jó, sokkal nagyobb) Rolls Pantom, vagy egy kis S Mercedes?



Ha igen, mégis mitől jobbak ezek?



Még drágábbak is! :D



Akkor a drágább (egyik hosszabb, másik rövidebb) kevésbé taszító?



Tényleg nem értem... Őszintén kíváncsi vagyok válaszaitokra! Amennyiben normál hangnemben képes valaki nem értésemre válaszolni."

2019. okt. 21. 19:56
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem az amerikai autókat, de inkább az öreg lapos izomautókat...


Ez egy giccs, és totál értelmetlen, pláne itt nálunk...


Hova parkolsz be vele???

5,7 méter hosszú, 2 méter széles.

Batár nagy dög, rossz CW érték, 6200ccm, 3 tonnás tömeg.... fogyasztása 15-20 liter.

Alkatrészeket nehéz hozzá szerezni és nagyon nagyon drágák.


Szóval ha neked a presztízs egyenlő a totális szívással akkor ez tökéletes autó neked!

2019. okt. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!