Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régebbi Fiat Puntót, Renault...

Régebbi Fiat Puntót, Renault Cliót vagy hasonló autót 350-450-ért érdemes venni nagyobb utakra?

Figyelt kérdés

Nem lenne napi használatban, dolgozni járni kényelmesebb a BKV, de inkább hétvégére kellene (Balaton, Mátra, Zemplén), de megjárnánk vele az Alpokat, Erdélyt, a Tátrát is, túrázni kellene!!

(lehet hogy soknak tűnik de szerintem sokkal kevésbé terhetli meg az autót ha így megy bele évi 10-15k km, mint ha naponta többször indítanánk, és dugóznánk órákat, 6-8 km-en keresztül)


Vajon megbízhatatlanok ezek, hogy ilyen hosszú utaknak nekiinduljak?


[link]


[link]


[link]


Esetleg Suzuki Wagonr?

Talán megbízhatóbb, annak ellenére, hogy csúnyább, mint egy Fiat vagy Renault?


[link]


Vagy milyen típust ajánlotok?

Nem vezetek nagyon sportosan, ez a 75-80 Le már elég, de az ilyen 54-60 szerintem már nagyon kevés a hegyekhez, autópályához, stb.


2019. okt. 27. 20:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy Opel Astra G?
2019. okt. 27. 21:07
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem megbízhatatlanok. Amit írtál mindből lehet jót találni, a punto (főleg az mk2) és a wagonr kimondottan megbízható.

DE! Nem hosszú utakra valók. Ha tényleg ennyi a kassza akkor esetleg elmegy, de ezek nem kényelmes autók különösen a wagonr nem. Nem is igazán jó autópályán sem.

Szerencsével lehet találni kényelmesEbb és megbízható autót is ilyen áron. Biztos mások is mondanak majd.

De ami most eszembe jut: Megane mk1, Ford Mondeo, Toyota Carina/Avensis

2019. okt. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, csak azt tudom felhozni hogy kb 60 féle autót vezettem eddig annak nagy részét hosszabb távon is és nem igazán volt olyan kisautó ami hosszú távon kényelmes lett volna. Annyiban eltaláltad hogy talán még a Renault és a Fiat a leginkább kényelmes ebben a kategóriában is
2019. okt. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 D. Brasco ***** válasza:
Ezekkel a kis autokkal kis motorral gyakorlatilag büntetés hosszu tavon közlekedni,foleg tobb szemellyel.....alkalom adtan nyilvan ki lehet birni ha muszáj ,de rendszert biztosan nem csinalnek ebbol
2019. okt. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Punto 16v,de kinek mi a kényelmes...
2019. okt. 28. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal, ezek mind olyanok, hogy 3-4 óra vezetés után jön a hátfájás (ha sportos huszonéves vagy, ha nem akkor hamarabb).

Nekem még talán a G Astra jön be (mint utazóautó), de ez teljesen ember (alkat) függő.

2019. okt. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!