Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy ügyvédhez milyen autó...

Egy ügyvédhez milyen autó illik, ami bizalmat sugároz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kezdő ügyvéd vagyok, emellett van egy ugyancsak kezdő ingatlanközvetítő cégem. Ezen a két lábon állok. Milyen autó illene szerintetek ezen foglalkozásokhoz, ami bizalmat sugároz, és nem pedig azt, hogy egy lehúzós valaki lennék, ugyanakkor van akkora értéke is, ami utal arra, hogy jó vagyok a szakmámban? 190 cm magas vagyok, szóval a kicsit magasabb autókat részesíteném előnyben.



2019. nov. 1. 09:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
42%
Tök mindegy erre bőven elég egy 8-10 éves autó. Az viszont sokkal fontosabb megjelenés szempontjából, hogy az a kocsi tiszta legyen, lemosva, belül kitakarítva. Ez fogja azt sugallni, hogy ez az ügyvéd rendezett, tehát biztosan megbízható is.
2019. nov. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
79%

Ha te ennyire nem érzékeled ezt a világot, akkor te nem ügyvéd meg ingatlanos vagy, hanem egy bohóc.

A lényeget nem írod, mennyi a keret. Kapsz-e hitelt, vagy feketézel csak stb stb.

2019. nov. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
46%

Mazda 6,Kia Optima, Skoda Superb...

De nem vadonat új, hanem 5-6 éves és nem fekete színű. Már egy sötétkék, bordó,de nem piros,ezüst,esetleg grafit szürke is sokkal bizalomgerjesztőbb.

2019. nov. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem akarsz (első benyomásra) hivalkodónak tűnni, akkor ne vegyél hivalkodó autót. Azt meg, hogy jó vagy a szakmádban, sehol sem az autódból ítélik meg.
2019. nov. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
46%

Ismertem olyan ügyvédet, aki Budapest belvárosában tömegközlekedéssel járt tárgyalásokra. Nem ezen múlik.


De ha már autó, akkor valami megbízható, de nem hivalkodó autót választanék. Volvo, régebbi Lexus (Toyota már necces lenne, ha rongyrázó ügyfélköröd van), valami közepes motorral szerelt szigorúan NEM FEKETE Merci vagy Bömös.

2019. nov. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Bizonyára nem egy zúzottköves parkolóban tárgyalsz az ügyfeleiddel, hanem valami elegáns, jól fölszerelt irodában fogadod őket. Így talán még az is lehet, az ügyfeled sosem tudja meg, hogy milyen autód van.

Akkor meg??? :D

2019. nov. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Tuti profi ügyvéd, egyetem stb, de azért annyi esze nincs, hogy magától kitalálja, mivel szoktak járni az ilyenek. :D :D
2019. nov. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Lexus
2019. nov. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Apucit kérdezd, gondolom, ő fogja megvenni neked. De most komolyan, diplomával a kezedben nem tudsz magadnak kisilabizálni egy épkézláb választ erre a kérdésre?
2019. nov. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Szerintem azt lenne jó kitalálnod hogy melyik az az autó amely neked tetszik. Melyik sugároz számodra bizalmat. Ha neked jó, akkor az jól fog megjelenni másoknak is.
2019. nov. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!